Produkt Počet kusů Cena s DPH

NetObjects Fusion 11

NetObjects Fusion je silný software pro webový design, který získal uznání po celém světě pro svou rychlost a jednoduchost tvorby, správy a prezentace webových stránek. Dokonce i začátečníci budou online během několika málo minut díky intuitivnímu průvodci a profesionálně navrženým šablonám. Pokročilí uživatelé si vychutnají silné funkce pro návrh potřebné pro tvorbu sofistikovaných webových stránek. NetObjects Fusion je chytrý způsob stavby úžasných stránek.

NetObjects Fusion 2013
pokračuje dál ve své strategii přinášet svět webového designu do rukou každého s mnoha novými a přidanými vlastnostmi, a tak není divu, že NetObjects Fusion je stále tou chytrou cestou k úžasným stránkám.

Klíčové vlastnosti produktu NetObjects Fusion

  • Tvorba úžasných stránek – vytvářejte webové stránky jako profesionál. Máte úplnou tvůrčí kontrolu. Používáte jednoduchá rozhraní s přetahováním myší, takže nepotřebujete žádné znalosti kódování.
  • Průvodce Web Designem – vyberte si z kolekce profesionálních návrhů. Ve třech jednoduchých krocích získáte kompletní webovou stránku s obsahem na míru právě pro Vás.
  • NetObjects CloudBurst™ - přímý přístup k online knihovně volných šablon, snímků, témat stránek a tutoriálům. Instalujte přesně tolik položek, kolik chcete.
  • NetObjects ImageBank™ - volné použití sortimentu vysoce kvalitních, volně stažitelných obrázků. Už nikdy Vám nebudou chybět nové obrázky pro další stránky.
  • Úspora času – budete rychle online s pomocí intuitivního uživatelského rozhraní, průvodců, automatického řízení aktiv a editorem vizuálního návrhu layoutu.
  • E-Commerce – prodávejte své produkty online. S vestavěnou podporou pro přední platební portály bude Váš obchod přijímat objednávky rychle a jednoduše.
  • Analýzy a SEO - integrovaný Google™ Analytics nabízí detailní informace o návštěvnících Vašich stránek, zatímco automatizované SEO navýší provoz Vašich webových stránek.
  • NetObjects SiteSafe™ - Automaticky chrání aktiva Vašich webových stránek. V případě katastrofy tak jednoduše obnovíte své stránky z lokálního, externího nebo online uložiště.

Podporované operační systémy: Windows XP, Windows Vista, Windows 7

NetObjects Fusion patří mezi webové editory s vizuálním znázorněním vytvářených/editovaných webových stránek. NetObjects Fusion pracuje ve WYSIWYG (What You See Is What You Get) módu, ve kterém – jednoduše řečeno – vidíte na obrazovce podobu HTML/XHTMl atp. dokumentu, odpovídající následnému prohlížení tohoto dokumentu ve webovém prohlížeči.

NetObjects Fusion má dobře navržené pracovní prostředí, jehož vzhled si můžete do značné míry upravit.

Paletky lze podle potřeby slučovat nebo naopak rozdělovat (pokud mají více částí), k dispozici je i efektivní celoobrazovkový pracovní mód. Vzhled pracovního prostředí editoru si můžete uložit pro pozdější využití. Upravit si částečně můžete i vzhled celého programu pomocí skinů.

Další funkcí editoru je Tasks Checklist, ve kterém si můžete dopředu naplánovat libovolné pracovní akce. Nejedná se o žádný makro editor, nýbrž o plánovač úkolů, které je zapotřebí na daném webu provést.

Součástí NetObjects Fusion je mnoho desítek prefabrikovaných šablon webových stránek s pevně nadefinovaným vzhledem dané webové stránky či websitu. NetObjects Fusion 10 přidává dalších 25 předloh webových stránek a má také novou knihovnu kaskádových stylů – rovněž s přeformátovanými CSS styly pro různé účely.

Správu a editaci websitů zajišťuje několik pohledů na stránky. Mimo WYSIWYG mód má NetObjects Fusion také tzv. Site View, ve kterém můžete pomocí schematických náhledů manipulovat přímo se strukturou stránek. Publish View umožňuje pohodlné publikování stránek a jejich částí, přičemž okamžitě vidíte, který soubor (a kdy) byl publikován na server.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku