Produkt Počet kusů Cena s DPH

Style Master 4.6 Upgrade

Chystáte-li se pustit do programování s CSS a navíc požadujete pracovat rychleji a jednodušeji. Usnadněte si práci a použijte kvalitní WYSIWYG program Style Master. Tento editor obsahuje rozsáhlou editační část, která umožňuje zvýrazňovat syntaxi CSS kódu pro zjednodušení Vaší práce . Tento nástroj je vhodný pro tvorbu samotných listů se styly a webdesignu vůbec.

Pracovat můžete jak s pomocí kódu, tak přímo s grafickým návrhem. Dále v produktu naleznete náhled na web, který upravujete a samozřejmě nechybí různé pomocné nástroje, včetně podrobné nápovědy a šablon.  U každé vlastnosti se může objevit varující trojúhelník který Vám oznamuje, že browser něco nepodporuje. Software nabízí předdefinované elementy a snad všechny druhy selektorů.

 

Verze upgrade je určena pouze pro zákazníky, kteří již vlastní předchozí verzi programu.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.

Další varianty produktu:

Style Master
Nová licence:

2 575 Kč Style Master 4.6



Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku