Produkt Počet kusů Cena s DPH

Xara Web Designer 16 Premium

Typ Licence: nová licence
Počet zařízení: 1
Dodání: emailem
Platforma: Windows


Xara web designer 16 je na rozdíl od jakéhokoli softwaru pro webový design, který jste již viděli; snadné řešení založené na šablonách, které vám dává naprostou volnost při návrhu stránek, aniž by bylo nutné používat HTML dovednosti. Dodává se ve 2 verzích, Web Designer a Web Designer Premium; Premium nabízí pokročilé funkce webového designu. S Web Designerem můžete vytvářet své vlastní webové stránky bez jakýchkoli zkušeností s programováním. Jednoduše vyberte požadované šablony se všemi podstránkami, grafikou a nabídkami nebo vytvořte svou domovskou stránku od základu tak, jak se vám líbí, výběrem prvků z katalogu online obsahu a přidáním textu a barev.

 

 

Klíčové vlastnosti:
 

Nový obsah

Nejnovější přírůstky do katalogu online obsahu vám nabízejí mnoho nových možností pro zobrazení vašich dat a šíření vaší zprávy:
 • 4 řádkové grafy pro tuto novou kategorii v katalogu online obsahu.
 • Šablony sociálních médií: Buďte připraveni na nejrušnější období roku sociálních médií pomocí našeho nového výběru svátečních šablon pro Facebook a Instagram. 
Nejnovější přírůstky do katalogu online obsahu vám nabízejí mnoho nových možností pro představení nejdůležitějšího textu a obrázků na vašem webu:
 • 2 fotorámečky
 • 5 inteligentních fotorámečků (můžete přizpůsobit tvary)
 • 7 fotografických panelů
 • 9 textových panelů
 • 6 označených čar

Pokročilá podpora otevřeného typu
Většina písem typu Open Type obsahuje stylizované znaky, které vám umožňují přidat zájem a dopad na váš text. Může to být rozmach, který přidává určitou eleganci, nebo jednoduchý a výrazný textový efekt, který upozorňuje na klíčové tvrzení.
Úspěšně použité jsou jistým znakem profesionálního návrháře a učiní váš design poutavým a nezapomenutelným.

 

 

Konkrétně je přidána podpora pro:

 • Swashes - ozdobné nebo ozdobné postavy s rozmachem
 • Stylistické alternativy - alternativní návrhy pro konkrétní znaky v písmu, čistě pro estetický nebo designový efekt
 • Titling Alternates - alternativní postavy, které vypadají nejlépe ve větší velikosti, tak často (ale ne nutně) používané v nadpisech a titulech
 • Také jsme provedli některá významná vylepšení výkonu Vylepšení grafu
  Některá významná vylepšení podpory grafů, včetně dlouho očekávaného zavedení liniových grafů. Navíc jsme přidali několik velmi flexibilních nových ovládacích prvků pro vzhled sloupcových a sloupcových grafů. 
Pozadí záhlaví
Rychlý a snadný způsob, jak do textu přidat barvu pozadí, která vyplní celou šířku textového sloupce, což je skvělé pro nadpisy a zvýraznění textu. A protože se jedná o populární styl v aplikacích Microsoft Word a Google Docs, znamená to ještě lepší výsledky při importu dokumentů v tomto formátu.
Inteligentní pole
Další skvělý spořič času: Nakonfigurujte inteligentní pole pro každý opakující se textový řetězec v dokumentu, který se pravděpodobně změní, a poté budete muset aktualizovat jeho hodnotu pouze jednou v dialogu Inteligentní pole. Můžete například vytvořit inteligentní pole nazvané „cena“ nebo „odkaz na nabídku“.
Měřítko přizpůsobit šířku
Nová možnost „přizpůsobit šířku“ hladce změní váš obsah v každé webové variantě. Snižuje počet variant, které musíte vytvořit, ale současně zajišťuje lepší výsledek pro širokou škálu zařízení a plynulejší a plynulejší přechod mezi variantami.
Zmenšit text při přetečení
Další variace naší oblíbené funkce automatického přizpůsobení textu šetřící čas. Nová možnost automaticky zmenší text tak, aby se vešel, až když začne přetékat textovou oblast. A pokud odstraníte text, takže se znovu vejde do textové oblasti, velikost bodu se vrátí na původní velikost.
Vylepšený export SVG
Export jednotlivých obrázků ve formátu SVG, což je skvělá volba pro webovou grafiku: menší a rychlejší načítání než jpeg nebo png bez ztráty kvality při změně měřítka. Přidává také další možnost pro výměnu souborů s jinými grafickými programy.
Nové SmartShapes
Více než 30 nových ultra upravitelných SmartShapes, včetně lichoběžníku a rovnoběžníku - geometrických tvarů, které jsou oblíbenými stavebními kameny pro návrhy od brožur a letáků po karty a webové stránky. 
Inteligentní štítky
Opravdu chytré linky! Délka řádku se nastavuje při zadávání štítku a pokud je to platná měrná jednotka, nastaví délku řádku. Skvělé pro nadpisy a oddělovače, štítky pro technické výkresy a plovoucí pravítka!
Inteligentní rozvržení
a) Textové panely
Velký výběr nových a velmi flexibilních textových panelů - nejlepší způsob, jak zdůraznit důležitý text v celé řadě dokumentů, od brožur po webové stránky.
Navíc všechny textové panely nyní podporují vertikální zarovnání a automatické přizpůsobení textu.
b) Foto panely
Více než 30 nových fotografických panelů, které nabízejí celou řadu nových možností pro co nejlepší zobrazení obrázků - jeden z nejčastějších požadavků na všechny formy designu dokumentů.
Vylepšení použitelnosti
Rychlé řízení šířky čáry: Změňte šířku čáry jednoduchým posunutím kolečka myši nad obrysem čáry nebo tvaru - rychlý, snadný a interaktivní způsob úpravy čar. Malé zlepšení použitelnosti, které vám ušetří spoustu času!
Ovládací prvek svislého zarovnání byl přesunut do informačního panelu nástrojů Text
Při exportu do HTML jsou skupiny standardně považovány za samostatné objekty

Tabulky
Základní tabulky byly představeny v v15, ale ve v16 podnikly velké kroky vpřed.
Stejně jako všechny úpravy SmartShapes je vizuální a interaktivní: můžete použít jednoduché přetažení k uspořádání tabulky, přidání nebo odebrání sloupců, nastavení šířky a výšky řádků a sloupců nebo celé tabulky, přeskupení řádků, úprava mezer a odsazení buněk . Nyní je to mimořádně flexibilní stolní nástroj. Vylepšení zahrnují:
 • Nyní lze aplikovat změny stylu na výběr uvnitř tabulky
 • Při změně více barev byl do seznamu náhradních barev přidán veškerý text a možnosti Všechny ohraničení. Navíc další vylepšení editoru barev při použití s tabulkami
 • Shift + tažení za úchyty šířky a výšky stolu roztahuje stůl kolem jeho středu
 • Vylepšené umístění okrajů a formátování okrajů
 • Nyní podporuje přemístění řádků / sloupců, které sloučily buňky
 • Vylepšení výkonu

Jiné

 • Průvodce souhlasem s cookies (článek podpory): Nový průvodce, který zbavuje bolesti přidávání banneru se souhlasem cookie na váš web, s plnou kontrolou nad textem, pozicí, rozvržením, barvou, odkazem a modelem shody „Další informace“.
 • Významná vylepšení importu PDFXara podporuje výjimečně širokou škálu formátů, které neustále vylepšujeme. Tato verze obsahuje aktualizace importu PDF, Word a Powerpoint a importu a exportu SVG (více informací v poznámkách k verzi).
 • InfoBar v nástroji Selector nyní zobrazuje aktuální úhel natočení vybraného objektu.
 • Některé nové zkratky pro výběr textu šetřící čas: v textovém nástroji poklepejte a vyberte celá slova, trojitým poklepáním vyberte celé řádky textu, čtyřnásobným poklepáním vyberte celé odstavce. Přetažení funguje dozadu nebo dopředu.
 • Požadované vylepšení funkce SmartFields poprvé vyšlo v červnu; do dialogového okna Odkaz jsme přidali novou možnost, která vám umožní vybrat SmartField jako cíl odkazu. Navíc je nyní podporována dvojice textu a odkazů.
 • Novinka v nabídce Možnosti> Obecné: vyberte možnost „Vylepšit upravitelnost importovaných dokumentů“ a Web Designer automaticky vytvoří barevné motivy a textové styly, aby odpovídaly běžně používaným barvám a stylům v importovaných dokumentech Word a PDF.     

Systémové požadavky:

Operační systém: Windows 7 | 8 | 10  64bitové systémy
Procesor: 700 MHz nebo vyšší
RAM: 512 MB
Grafická karta: Palubní deska, minimální rozlišení 1280 x 600 px
Dostupné místo na disku: 300 MB volného místa na pevném disku pro instalaci programu
Připojení k internetu: Vyžaduje se pro registraci a ověření programu, jakož i pro některé funkce programu. Program vyžaduje jednorázovou registraci.
Podporované formáty importu:
Obrázek: JPEG, BMP, PNG, TIFF, PSD, PDF
Další formáty: HTML, HTM, RTF a další
Video: WMF, MPEG-4, SWF, H.264 s automatickou integrací jako přehrávač videa
Podporované formáty exportu:
HTML, HTM, RTF, JPEG, PNG, SWF, (animované) GIF, WMF, PSD a další

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.

Další varianty produktu:

Xara
Nová licence:

1 423 Kč Xara Web Designer 16Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku