Produkt Počet kusů Cena s DPH

FolderWatch

Ztratili jste někdy nešťastnou náhodou nebo chybou hardware důležité soubory? Pokud ano, jistě jste se již snažili vytvářet záložní kopie pracovních souborů. Ale jak často? Každý den? Jednou týdně? Chcete mít rychle k dispozici kopie svých souborů?

Jedním z největších problémů se zálohovacími programy je vzpomenout si a zálohu vytvořit. Když se práce daří, nemyslíte na zálohu a lehce se pak může stát, že své soubory ztratíte. S programem FolderWatch můžete zapomenout na vytváření záložních kopií. Tento program funguje jako váš malý strážce a neustále sleduje vaše soubory a zajišťuje jejich bezpečí.

FolderWatch monitoruje zadané adresáře jako například Dokumenty apod. a pokud zjistí změnu, vytvoří záložní kopii. FolderWatch vás vůbec neomezuje v práci, ale zajišťuje, že v případě potřeby jsou záložní kopie k dispozici. Program běží na pozadí - spouští se při startu Windows. Dokáže také odfiltrovat nedůležité soubory, které do zálohy nezařadí. Např. pro zálohování dokumentů z Wordu, stačí program nastavit na zálohování souborů s příponou .doc.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku