Produkt Počet kusů Cena s DPH

O&O DiskImage 14 Professional Edition, 1 PC

Typ licence: nová licence
Počet licencovaných zařízení: 1
Délka licence: celoživotní
Dodání: elektronicky (e-mail)
Lokalizace: anglická
Platforma: Windows

O&O DiskImage Professional Edition: Pravidelné zálohování dat je něco, čemu se mnoho uživatelů stále vyhýbá. Přinejmenším do té doby, než přijdou o důležitá data, ať už vinou softwaru, hardwaru nebo chybou uživatele. Potom je jasné, jak hodnotný je spolehlivý software pro zálohování. Udělejte zálohu PC, jednotlivých jednotek nebo souborů. Nejspolehlivější způsob, jak se chránit před ztrátou dat je pravidelné zálohování vašich dat a operačního systému a uložit je na externí úložiště. Při zálohování počítače O&O DiskImage ukládá jak osobní soubory, tak informace o jednotce jako je individuální nastavení. Tím chrání nejen nenahraditelné soubory, jako jsou rodinné fotografie, vide z dovolené a pracovní dokumenty, ale také si ušetříte zdlouhavé nastavování a přeinstalaci všech programů a operačního systému.
 

NOVINKA: Přestavba podstruktury
Celá struktura O&O DiskImage byla kompletně přestavěna, aby nám umožnila přidávat nové funkce a vylepšení rychleji a mnohem pravidelněji. V důsledku toho se také zvýšila rychlost všech základních funkcí.
NOVINKA: DiskImage To Go
Dříve jste kromě pravidelného zálohování počítače museli také samostatně vytvořit spouštěcí médium O&O DiskImage a obnovit tak zálohu. Nyní je vše jednodušší! Nová funkce DiskImage To Go automaticky přemění externí pevný disk (nebo USB flash disk s dostatkem úložného prostoru) na spouštěcí médium O&O DiskImage a označí tento disk jako preferované úložné médium pro budoucí zálohování systému. Jakmile připojíte tento externí pevný disk USB k počítači, O&O DiskImage 15 automaticky vytvoří zálohu. To usnadňuje vytvoření nedávné zálohy. A pokud se něco opravdu stane s vaším počítačem nebo chcete přenést váš systém a všechna vaše data do nového počítače, pak pomocí zaváděcího média O&O DiskImage můžete obnovit zálohu uloženou na něm jediným stisknutím tlačítka. Bez potíží s hledáním spouštěcího média a externího pevného disku se zálohou.
Klíčové vlastnosti:
 • Zálohuje celý počítač stisknutím tlačítka
 • Zálohuje systém a pevné disky, klonujte jednotky a celé disky
 • Nová záloha založená na souborech: nyní dvakrát rychleji než kdykoli předtím - zálohujte a obnovujte jednotlivé soubory a / nebo složky
 • Přímé vytváření VHD
 • Sledování a varování před bezpečnostními riziky
 • Přírůstkové / rozdílové zálohování: zálohujte pouze změny
 • Snadná obnova souborů, složek, jednotek a disků
 • Obnova systému na jiný hardware (M.I.R.)
 • Vytvoří systém Windows Boot přímo z programu s integrací ovladače
 • Plug-and-play: Vybrané soubory a složky jsou automaticky zálohovány a synchronizovány
 • Nastavení proměnné hustoty pixelů: přizpůsobí se vybranému nastavení DPI připojeného monitoru
 • Nové a vylepšené funkce Ovládání přes příkazové řádky
Další funkce: 
Pravidelné zálohy jsou nutnost
Abyste se ujistili, že jsou vaše zálohy vždy aktuální, doporučujeme Vám zálohovat pravidelně a v krátkých intervalech. O&O DiskImage bude dělat zálohování za vás, například jednou týdně, automaticky a na pozadí.
Rychlé a snadné obnovení
Pokud jste zálohovali jednotlivé jednotky, můžete je jednoduše obnovit přes uživatelské rozhraní aplikace O&O DiskImage. Pro obnovu celého počítače nebo systémového oddílu, je nutné spustit O&O DiskImage z bootovacího média.
Strojově nezávislé obnovení
M.I.R. (Machine Independet Resotration) vám umožňuje také obnovit nebo duplikovat celý počítač nebo systémový oddíl, jehož hardware se liší od původního stroje. Například jste vyměnili nějaký hardware nebo si zakoupili nový počítač a chcete na něm obnovit obraz ze starého.
Obnovení souborů a složek
Pro obnovení zálohy, která obsahuje pouze soubory a složky, můžete použít známé kompresní nástroje, jako je například WinZIP - a to nezávisle na programu O&O DiskImage.
Funkce plug-and-play
Díky integrované funkci plug-and-play mohou být vybrané soubory a složky zálohovány automaticky, jakmile k počítači připojíte například externí pevný disk. To je ideální pro uživatele, který zapomínají dělat pravidelné zálohy. Stačí jednou nastavit a funkce zálohování běží automaticky.

Systémové požadavky:
Windows: 10/8/8.1/7
RAM: 1GB
Místo na disku: 30MB

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.

Další varianty produktu:

O&O DiskImage
Nová licence:

1 382 Kč O&O DiskImage 15 Professional Edition, 1 PC

1 828 Kč O&O DiskImage 15 Professional Edition, 5 PCZákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku