Produkt Počet kusů Cena s DPH

Ontrack PowerControls Standard Edition

PowerControls je dalším profesionálním produktem vyvinutý společností Ontrack Data Recovery, který umožňuje administrátorům obnovovat jednotlivé zprávy, poštovní schránky, přílohy a dokonce i záznamy o událostech, kontakty a úkoly z předchozích úplných záloh.

Tento nástroj je určen pro správce serverů Microsoft Exchange sloužící k rychlé a jednoduché obnově jednotlivých poštovních schránek, složek či jednotlivých zpráv z jakýchkoli předchozích úplných záloh do jakékoli poštovní schránky na síti nebo přímo do souboru .PST v aplikaci Outlook na místním disku.

Aplikace je schopna přímo číst soubory .EDB, a tudíž není potřeba provádět cihlové zálohování kvůli obnově jednotlivých zpráv a poštovních schránek. Umožňuje Vám rychle prohledávat všechny poštovní schránky v archivu souboru .EDB, místo aby prohledávat jednu poštovní schránku po druhé. K vyhledávání můžete využit nejrůznějších kritérií, včetně klíčových slov, předmětu, data a konkrétních uživatelů. Jednotlivé poštovní schránky není třeba zálohovat, protože je lze obnovit přímo ze souboru .EDB. Jakmile otevřete soubor .EDB, je už velmi jednoduché nalézt konkrétní zprávy, které si přejete obnovit.

PowerControls řeší problémy, se kterými se stýkají administrátoři při zálohování a obnovování elektronické pošty z Exchange serveru. Ačkoliv je schopen vyhledávat v souborech .EDB a zprávy z těchto souborů extrahovat, ušetří Vám tak tímto spoustu času .

PowerControls má minimalní nároky na prostor potřebný k uchovávání dat a minimalizace nákladů potřebných k uchovávání a archivaci záloh. Díky své technologii je obnova a záloha jednotlivých poštovních schránek ektivní a rychlá.

V ceně není zahrnutý 1 rok maintenance (free upgrade + telefonický support výrobce v anglickém jazyce) - je možné ho dokoupit. Poptávku si vyžádejte na info@sw.cz.

Verze Standard zvládá až 100 poštovních schránek na jednom serveru.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.

Další varianty produktu:

Ontrack PowerControls
Nová licence:

49 846 Kč Ontrack PowerControls Business EditionZákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku