Produkt Počet kusů Cena s DPH

O&O RescueBox 14

O&O RescueBox je sada nástrojů, která Vám pomůže z kritické situace, kterou zastihlo vaše PC. O&O RescueBox obsahuje následující sadu důležitých nástrojů pro obnovu dat, jejich zobrazení či správu disku.

O&O DiskRecovery 6 Personal Edition
O&O DiskRecovery prohledá každý sektor hardisku, paměťové karty nebo paměti digitálního fotoaparátu, aby našel ztracené nebo smazané soubory.
Podporuje přes 350 druhů souborů včetně Word, Excel, Access dokumentů a pracuje i se zformátovaným nebo zničeným systémem souborů.
Dále rozpozná a obnoví soubory formátů JPEG, AVI, MPEG, MP3, WAV, BMP, TIFF, Corel Draw, Photoshop, Framemaker, Adobe Illustrator a další.  O&O DiskRecovery používá profesionální obnovovací algoritmus.
Program Podporuje ATA IDE/EIDE a SCSI disky, disketové mechaniky, vyjímatelné mechaniky jako USB klíčenky flash karty a také paměťové disky fotoaparátů.

O&O DiskImage 5 Professional Edition
Vytvoření obrázků a obnova celého systému jednoduše a rychle. O&O DiskImage nabízí spolehlivou ochranu před neočekávanou ztrátou dat. Všechna standartní a profesionální funkce jsou sloučeny v jednom balíku, k dipozici automaticky nebo individuálně. Start CD obsahuje další nástroje na záchranu systemu je možné mít rychle a k dispozici znova -  i v případě, že Windows už nenastartuje.


O&O PartitionManager 3 Professional Edition
Snadná organizace a hlavně záchrana dat z disku.

Podporuje Windows 7.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku