Produkt Počet kusů Cena s DPH

SyncPro Backup

Jedná se o speciálni utlitu určenou pro synchronizaci dat a to v rámci jednoho disku, dvou disků na jednom počítači nebo i přes vaši počítačovou síť. V programu si nadefinujete profil s patřičným filtrem pro synchronizaci. Program k filtru vytvoří shortcut (zástupce) a umístího na plochu. Dvojklikem pak spustíte příslušnou synchronizaci souborů. Samozřejmě, že při častých změnách synchronizovaných souborů, je vhodné kombinovat profil s naplánovanou úlohy (scheduled task) a tak docílit značné automatizace procesu. Program je možné využít i pro zálohování vybraných částí disku.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku