Produkt Počet kusů Cena s DPH

Acronis True Image Home 2012 CZ Family Pack, BOX

Acronis True Image Home 2012 Family Pack obsahuje 3 licence Acronis True Image Home 2012 pro použití jak v domácosti tak i pro komerční účely.


Důvěřujte nejprodávanějšímu zálohovacímu řešení v češtině.
Co se stane s vašimi daty při poškození pevného disku nebo virové nákaze? Kolik času vám po havárii zabere instlace a vyladění nového operačního systému? Jak složité je pro vás synchronizovat data mezi prací a domovem? Acronis True Image Home 2012 je program, který vám pomůže tyto starosti vyřešit.
 • Záloha celého počítače
  Vyzkoušejte spolehlivé zálohování. Kompletní obnova trvá jen pár minut.
 • Záloha důležitých dat
  Automaticky zálohuje potřebná data tak často, jak je potřeba.
 • Synchronizace dat 
  Synchronizace dat bude udržovat vaše data aktuální na několika místech.
 • Bezpečné testování
  Testujte v režimu Try & Decide. Ukončení režimu vrátí systém do původního stavu.


Vlastnosti:

Dokonalá kopie 
Obnova dat je jenom polovina bitvy. Vrátit systém do podoby v jaké byl před havárií je jiná věc. Veškerý ten stažený software a zástupci na ploše, které jste ladili řadu měsíců. Veškeré emaily a adresář. Díky patentovaným technologiím Acronis jako je  imaging a klonování disků můžete obnovit každičký bit informací do původního stavu -  a to během několika minut bez toho, že by jste museli nainstalovat jedinou aplikaci znovu.  Můžete také využít funkce Secure Zone pro vytvoření bezpečného diskového oddílu na vašem interním pevném disku. Tak můžete obnovit systém kdykoliv i když dojde k jeho selhání.

Synchronizujte 
Pokud máte dva nebo více počítačů a chcete na nich zrcadlit vybrané soubory nebo adresáře, tak je to už možné. Nejnovější verze  Acronis True Image Home obsahuje  Synchronizaci souborů, která vám umožňuje replikovat důležitá data mezi několika počítači. Synchronizujte soubory s vaší rodinou, kamarády nebo kolegy prostřednictvím internetu. Nebo můžete synchronizovat s lokálními adresáři, jako jsou USB disky nebo externí NAS. 
 
Vždy ve správnou chvíli 
Nastavení a spouštění zálohování je v  Acronis True Image Home hračka. Smart Scheduling nabízí praktickou možnost rozhodnout, kdy má zálohování probíhat, jako například ve chvíli, kdy na počítači nepracujete nebo při spuštění nebo vypnutí počítače. Technologie Set&Forget™ vám pomůže nakonfigurovat zálohování pouze jednou - pak už ho můžete pustit z hlavy protože software si to pamatuje za vás. 

Zaflirtujte si s nebezpečím 
Nyní se můžete vyhnout problémům snáze než kdykoliv dřív. Například, pokud chcete vyzkoušet nový stažený program u kterého si nejste jisti, zda není zavirovaný - aktivujete  Try&Decide® a otestujete, jestli v systému nedošlo k nějakým nežádoucím změnám. To je praktické také pro prohlížení potenciálně nebezpečných webových stránek. 

Větší možnosti rozšíření 
Vaše zkušenosti s technologiemi Acronis můžete posunout na vyšší úroveň díky doplňkovému modulu Plus Pack. Ten obsahuje pokročié prvky jako je podpora dynamických disků a  Universal Restore, který umožňuje obnovu počítače na zcela odlišný hardware. 

Další vlastnosti a technologie:

 • Nepřetržitá ochrana
  Máte na starosti dost vlastních záležitostí a tak je tu  Acronis True Image Home, který se stará o nepřetržitou ochranu vašich dat.  Acronis Nonstop Backup provádí nepetržitou inkrementální zálohu v průběhu vaší práce. Můžete vrátit soubor, adresář, nebo celý systém do libovolného okamžiku v minulosti. Díky Live Backup technologii můžete přitom stále pracovat.  
       
 • Bootování správným směrem
  Pokud váš operační systém někdy selže a vám se nechce shánět bootovací CD nebo flashdisk má pro vás Acronis řešení. Jednoduchým stiskem klávesy F11 při restartu počítače se dostanete do plně funkčního prostředí pro obnovu Acronis Startup Recovery Manager, ze kterého je obnova systému hračka.  
       
 • Pro maximalisty
  Pokud máte 2TB pevný disk, nebo větší, který není kompatibilní s Vašimi Windows - nevadí.  Díky Acronis Extended Capacity Manager můžete tento disk využít plně pro zálohování. A můžete z něj pochopitelně i obnovovat, jako z každého jiného pevného disku. To je mimořádně užitečné, zejména pokud tyto velké disky používáte v prostředí Windows XP.  
     
 • Pružné varianty zálohování
  Nemusíte pokaždé spouštět plnou zálohu systému. Acronis True Image Home vám dává rychlé a efektivní alternativy plných záloh - inkrementální a diferenciální zálohování. Obě metody zachytávají změny na disku od posledního zálohování, respektive od poslední plné zálohy a šetří diskový prostor díky Acronis kompresi dat.  
      
 • Plnou parou vpřed!
  Život je příliš krátký na to, aby jste čekali až software dokončí svou práci. Acronis vám pomáhá zkrátit doby zálohování a obnovy na minimum.  Acronis True Image Home šetří váš drahocenný čas díky extrémně jednoduchému designu a výkonným technologiím, podporuje také nejnovější standart  USB 3.0, který umožňuje  vysokorychlostní přenos dat.  
       
 • Cestování časem
  Každý dělá chyby. Ale s  Acronisem se můžete vždy vrátit zpět a udělat věci jinak. pokud využíváte inkrementální zálohování, pak se můžete pomocí intuitivních screenshotů vrátit vždy do potřebného času v minulosti, podívat se v jakém stavu byl v té době váš systém a případně do tohoto času systém vrátit.  
       
 • Další podpora shůry
  Zálohování do Cloudu je rychle rostoucí trend díky vysokému zabezpečení a jednoduchosti použití. Nemusíte zálohovat pouze na fyzické zařízení u vás doma, které se může zničit nebo jej může někdo ukrást. Volitelný doplněk Acronis True Image Online poskytuje možnost ukládat zálohy do plně zabezpečeného datacentra. Ať se stane cokoliv, vaše data zůstanou v bezpečí!  
       
 • Váš Image
  Plná záloha systému není jen obrovský shluk nul a jedniček. Díky technologii  Acronis Mount Image můžete image snadno transformovat ve virtuální disk, což vám umožňuje procházet vaše adresáře stejně jako na fyzickém disku.Pomocí  Drag and drop můžete soubory kamkoliv překopírovat bez nutnosti obnovovat tento systém. Je to jako přímý přístup do vašeho starého systému.  
       
 • Síťové zálohování snadno a rychle
  Pokud máte malou domácí nebo firemní síť a využíváte pro zálohování Network Attached Storage (NAS), tak je to teď jednodušší než dříve.  Acronis True Image Home nyní obsahuje rozšířenou podporu NAS.  Nemusíte se prodírat nastavením sdílených disků aby jste manuálně vyhledali NAS, Acronis NAS detekuje automaticky a nabídne vám seznam dostupných zařízení.  
       
 • Náhled před obnovou
  Tohle ušetří spoustu času. Potřebujete obnovit počítač do dřívějšího stavu, ale nejste si úplně jisti do kterého.   Acronis True Image Home umožňuje nabootovat image, což vám dá přesnou představu, do jakého stavu systému se dostanete poud systém obnovíte. nemusíte tak ztrácet čas obnovováním stavu systému, který nepotřebujete.  
       
 • Mimořádná variabilita médií
  Používejte zálohovací zařízení, která máte. Pomocí  Acronis True Image Home můžete zálohovat vaše soubory nebo systém prakticky na jakékolov představitelná média včetně ,  DVD, USB, externích disků,  GPT disků. Navíc můžete použít online storage.  
       
 • Windows Ready
  Software je optimální, pokud si rozumí s vašim operačním systémem.Acronis True Image Home nabízí plnou kompatibilitu s platformou Windows, včetně integrace do Windows 7. Zálohování můžete spouštět přímo z Windows 7 taskbaru, předchozí verze souborů nebo disků najdete v kontextovém menu a záloha knihoven Windows je hračkou. Navíc - podpora VHD vám umožňuje jednoduchou konverzi formátu Acronis (.tib) na virtuální disky (.vhd) a zase zpět.  
     
 • Jednodušeji to už nejde
  Pokud jste nikdy v životě nepoužívali zálohovací software můžete se spolehnout na to, že uživatelské rozhraní  Acronis True Image Home je mimořádně uživatelsky přívětivé. Nově vyladělé prostředí nabízí intuitivní design ve stylu Windows včetně podpory  drag-and-drop simplicity. Každá akce je jasná, od instalace až k nastavení.  
       
 • Vaše data, vaše bezpečí!
  Méně zkušeným uživatelům program vybere vhodnou strategii zálohování a vytvoří zálohu. Jedním kliknutím tak lze ochránit celý systém. 

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku