Produkt Počet kusů Cena s DPH

Acronis True Image Home 2012 CZE, ESD + ESET Smart Security 5

Důvěřujte nejprodávanějšímu zálohovacímu řešení v češtině.
Co se stane s vašimi daty při poškození pevného disku nebo virové nákaze? Kolik času vám po havárii zabere instlace a vyladění nového operačního systému? Jak složité je pro vás synchronizovat data mezi prací a domovem? Acronis True Image Home 2012 je program, který vám pomůže tyto starosti vyřešit.

 • Záloha celého počítače
  Vyzkoušejte spolehlivé zálohování. Kompletní obnova trvá jen pár minut.
 • Záloha důležitých dat
  Automaticky zálohuje potřebná data tak často, jak je potřeba.
 • Synchronizace dat
  Synchronizace dat bude udržovat vaše data aktuální na několika místech.
 • Bezpečné testování
  Testujte v režimu Try & Decide. Ukončení režimu vrátí systém do původního stavu.

Nejnovější verze zálohovacího softwaru Acronis True Image Home 2012 pro domácí uživatele kombinuje online zálohování, lokální zálohování a nově také synchronizaci souborů v jednom produktu.


ESET Smart Security 5 vám i vaší rodině pomůže ochránit ta nejcennější data před infiltracemi a hackerskými útoky a obtěžujícími spamovými zprávami. Díky minimálnímu zatížení ESET Smart Security můžete spouštět prakticky na jakémkoli počítačovém systému bez obav přetížení z jeho výkonu a ze snížení úrovně ochrany. ESET Smart Security je inteligentní řešení poskytující několikanásobnou funkčnost nabízející vyspělé detekční technologie a vícevrstvé bezpečnostní funkce poskytující komplexní ochranu.

Komplexní bezpečnostní řešení
ESET Smart Security 5 ochrání Váš počítač nebo notebook pomocí inteligentní ochrany kombinující osvědčený antivirus, antispyware, firewall, antispam a rodičovskou kontrolu.

Nová generace ochrany
Nová generace internetové ochrany přináší širokou škálu vylepšení, bezpečnostních funkcí a zdokonalenou technologii skenování, které Vás ochrání v online světě.

Posílení Vaší bezpečnosti
Připravili jsme vysoce výkonné bezpečnostní řešení proti všem hrozbám z internetu a k zabezpečení Vašich osobních dat či citlivých informací.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku