Produkt Počet kusů Cena s DPH

Acronis True Image Home 2012 CZE Plus Pack, Upgrade, ESD

Acronis True Image Home 2012 Plus Pack, je placený volitelný doplňek produktu Acronis True Image Home 2012, který nabízí pokročilým domácím uživatelům širší možnosti pro obnovu svých souborů, aplikací a operačních systémů na odlišný hardware. Toto řešení také poskytuje podporu pro dynamické disky a předinstalační prostředí Microsoft Windows (Microsoft Windows Preinstallation Environments - WinPE).

 • Obnova na odlišný hardware  
  Umožňuje obnovit zálohu na hardwarově odlišný počítač. Přenesení systému včetně veškerých aplikací, nastavení a dat na jiný počítač nebylo nikdy tak snadné.  
           
 • Podpora dynamických disků 
  Zálohování a obnova dynamických  svazků je snadné. Uživatelé mohou provést obnovení dynamických svazků buď na neformátované disky, nebo na stávající dynamické disky.  
           
 • Podpora WinPE 
  Umožňuje uživatelům snáze a rychleji nainstalovat nejnovější ovladače Microsoft, uživatelsky přizpůsobené skripty, aplikace a doplňky, čímž se zrychluje proces obnovy.

Upgrade doplňku k programu Acronis True Image Home 2012.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku