Produkt Počet kusů Cena s DPH

Zip Backup

Zip Backup je velmi šikovná zálohovací utilita, s jejíž pomocí můžete pravidelně provádět backup jak vybraných souborů, tak rozhodujících částí systému. Mnoho uživatelů se zálohování vyhýbá zejména z důvodu složitosti některého zálohovacího softwaru. Tento program (jak uvádí výrobce) byl navržen a koncipován tak, aby se tomuto problému vyhnul. Cílem bylo vytvořit program, s kterým provedete zálohu systému, mailů, kontaktů, dokumentů, her,... několika málo kliky. Jak již sám název napovídá, tak jsou zálohované soubory komprimovány (zabaleny) do Zipu. V programu je možno vytvářet určité skupiny souborů pro zálohu. Systémové soubory a registry jsou archivovány separátně.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku