Produkt Počet kusů Cena s DPH

Adware Agent

Adware Agent je monitorovací program určený pro Windows. Chrání počítač před otravným špionážním software - spyware, adware či červy.

Tyto programy většinou běží na PC bez vědomí uživatele a odesílají o jeho činnosti informace ven, na internet. Nejenže tak ochráníte své soukromí, ale také můžete zrychlit činnost počítače a zvýšit propustnost vašeho internetového připojení.

Adware Agent chrání před více než 320 Active-X prvky, které se instalují do Internet Exploreru. Dále ochrání počítač před více než 30 tzv. pomocníky, lištami, které se tváří jako pomocníci. Avšak většinou se jedná o spyware.

Adware Agent umožňuje odstranění všech nalezených špionážních programů jen v plné verzi, po zaregistrování.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku