Produkt Počet kusů Cena s DPH

Ashampoo AntiSpyWare 2

Ashampoo AntiSpyWare je aplikace, která ochrání váš počítač před nebezpečným spywarem, trojskými koni, červy, malwarem a dalšíma hrozbama.

Tyto aplikace se mohou nainstalovat i bez vašeho vědomí na váš počítač. Pokud vás k instalaci potřebují, tak nedají na vědomí všechny své funkce. Mezi ty skryté funkce většinou patří odesílání soukromých informací (uživatelská jména, hesla, navštívené stránky, napsaný text atd.), případně tyto aplikace mohou zpomalovat váš počítač, otevírat internetová okna s reklamou atd.

Nástroj Ashampoo AntiSpyWare vás kompletně ochrání i před nejnovějšími spyware aplikacemi, které se vyskytují na internetu.

Ochrana je zajištěna pomocí nové a pokročilé technologie, denních aktualizací, automatické kontroly v reálném čase a heuristické analýzy.

Aplikace Ashampoo AntiSpyWare navíc obsahuje 6 dalších nástrojů ? správce programů, správce systémových procesů, čistič internetových dat, skartování souborů a adresářů, blokování Windows messaging a detektor rootkitů.

Hlavní rysy Ashampoo AntiSpyWare 2:

  • ochrana protí více než 760,000 hrozeb přicházející z internetu
  • kompatibilní s Windows Vista
  • vylepšená real-time ochrana a monitoring
  • Online malware databank - okamžité zobrazení popisu dané hrozby a možnosti poškození
  • integrovaný plánovač úkolů
  • skinovatelné rozhraní
  • a další ...

Nákupem získáte 1 licenci s updatem na 1 rok

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku