Produkt Počet kusů Cena s DPH

ESET NOD32 Antivirus 4 Business Edition licence na 3 roky, 5-10 PC

ESET NOD32 Antivirus Business Edition nabízí tu nejlepší proaktivní ochranu využívající pokročilou technologii, která je schopna zachytit i škodlivé kódy, které ještě nejsou obsaženy ve virové databázi a tak chránit až před 90% tzv. „zero-day“ útoků.

V jednoduchém uživatelském rozhraní stačí program ESET NOD32 Antivirus Business Edition nainstalovat, spustit a zapomenout.
Roky prověřená kvalita technologie ThreatSense zajišťující detekci škodlivého kódu byla dále zdokonalena, a vznikl tak nový ESET NOD32 Antivirus Business Edition. ESET NOD32 Antivirus Business Edition je bezpečnostním řešením zahrnujícím antivirovou a antispywarovou ochranu. Chrání tak PC před průnikem škodlivého kódu s využitím technologie ThreatSense®, včetně rozšířené heuristické analýzy a generické detekce se schopností odhalit dosud novou a neznámou hrozbu.

ESET NOD32 Antivirus Business Edition doplňuje nástroj vzdálené správy ESET Remote Administrator, který zajišťuje plynulou aktualizaci a centrální správu ve firemním prostředí. ESET Remote Administrator umožňuje centrální správu všech PC v lokálních i rozsáhlých sítích, snadnější nastavení a rychlejší administraci.

ESET NOD32 Antivirus Business Edition je vhodný pro 5 a více počítačů. Malé firmy a živnostníci s menším počtem počítačů mohou využít běžné verze ESET NOD32 Antivirus 4 nebo komplexní ochrany ESET Smart Security 4.

Klíčové vlastnosti ESET NOD 32 Antivirus 4 Business Edition:

Chytřejší kontrola
ESET N'OD32 Antivirus kontroluje komunikační kanály se šifrovámním SSL, jakou jsou HTTPS a POP3S, a intelignetním způsobem kontroluje komprimované soubory.
Čistý a bezpečný e-mail
Kontrola zpráv doručovaných pomocích programů Microsoft Outlook, Outlook Express, Mozilla Thunderbird, Windows Live Mail, Windows Mail čí dalších poštovních klientů POP3.
Zabezpečení přenosných médií
V případě médií s automatický spouštěním ESET NOD32 Antivirus zajišťuje kontrolu souboru autorun.inf a přidružených souborů v okamžiku vložení média. Zároveň také provádí kontrolu všech souborů na všech přenosných médií v okamžiku přístupu nebo během úplné kontroly daného média.
Systémové nástroje
Nástroje ESET SysInspector a ESET SysRescue zjednodušují dignostiku a opravu napadených systémů. ESET SysInspector vytváří komplexní report o daném počítači. Pomocí ESET SysRescue lze vytvářet záchranná bootovací CD/DVD nebo USB paměti, pomocí nichž lze napadné počítače opravit.
Sebeobrana
Produkt ESET NOD32 Antivirus disponuje technologií, která jej chrání před škodlivým kódem usilujícím o poškození nebo deaktivaci antivirového programu.

Systémové požadavky ESET NOD32 Antivirus Business Edition
Procesor: 32-bit (x86) / 64-bit (x64), AMD®, Intel® či 100% kompatibilní
Operační systém: Microsoft®Windows® 2000/ XP/ Server 2003/ Vista®
Paměť: 33 – 38 MB (průměrně)
Volné místo na disku: 80 MB / 100 MB v případě přidání funkce mirror

Pro vybrané organizace poskytujeme slevu až 50%. Nabídku si prosím vyžádejte na čísle 481 001 000 nebo na emailu: info@sw.cz.

Poskytované slevy:

  • 50% sleva pro školství (Adresář škol a školských zařízení, www.uiv.cz)
  • EDU Free licence (za každých 10 licencí pro školy, 1 licence pro zaměstnance zdarma)
  • 50% sleva pro zdravotnictví (Adresář zdravotnických zařízení, www.uzis.cz)
  • 50% sleva pro neziskové organizace uvedené na portálu http://www.isnno.cz/
  • 20% sleva pro subjekty veřejné správy 

Business Edition je určena pro 5 a 10 uživatelů. Cena je jednotková, kterou je nutno násobit počtem PC. Minimální počet licencí je 5. Nákupem získáte aktualizace na 3 roky.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku