Produkt Počet kusů Cena s DPH

Wiretap Professional

Program Wiretrap Professional je jeden z nejkompletnějších monitorovacích systémů pro sledování aktivit na vašem počítači. Dokáže především pravidelně snímat obrazovku, ukládat změny v obsahu schránky, stisknuté klávesy, ukládat hesla za hvězdičkami, logovat spuštěné aplikace, zobrazená okna, otevřené soubory, procházené složky, navštívené internetové adresy, zachycuje komunikaci na chatovacích programech (ICQ, AOL, MSN Messenger, Yahoo Messenger, atd.).

V nastavení programu si můžete zvolit, zda chcete, aby program uživatele upozornil na sledování či pracoval v úplné tajnosti.

Pro maximální pohodlí dokáže program všechny reporty posílat emailem, aby monitorování mohlo probíhat z libovolného místa na světě.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku