Máte dotaz? Napište nám
Po–Pá: 8:00–16:00
>>>> Zkoukněte akční produkty z nejnovějšího newsletteru <<<<

...když iTunes nespolupracují..

Setkali jste se s tím, že aplikace iTunes nespolupracuje dle Vašich představ? Může se to stát zejména v případě komunikace s počítačem. Možná, že je čas na změnu! Vyzkoušejte WinX MediaTrans, který nabízí mnohdy lepší řešení. Vyberete si, co chcete přenést, jestli hudbu, fotografie nebo třeba video. Výbornou funkcí navíc je pak využití iPhonu nebo iPadu jako externího úložiště. Tedy přesně ta funkce, kterou oplývají například Android zařízení. O tom, co všechno tento program umí, jsme již psali v článku: WINX Mediatrans a "jablíčkáři" jásají! Nyní se podíváme na další zajímavou funkci. 

WinX MediaTrans převede iTunes filmy do MP4

Se postará o rychlý převod iTunes filmů do MP4 formátu. Ten je možné přehrávat na většině zařízení. A stejně jako u hudebních souborů, i zde se vydavatelé chrání technologií DRM. WinX MediaTrans ji umí odebrat i tady a poté není problém film zaslat někomu dalšímu ke shlédnutí. Ptáte se..."Co že?".

Odebere ochranu DRM 

Určitě to znáte - když si zakoupíte skladbu nebo audio knihu zjístíte, že je soubor chráněný. A to přes tzv. DRM (Digital Rights Management). Tato ochrana má omezit použití souborů pro přehrávání na jiných zařízeních. Důvodem vznik DRM byla obava vydavatelů obsahu. A to z toho že by si jejich hudbu stáhl jeden subjekt a pak ji poskytoval zdarma jiným osobám, nebo by ji prodával. To však pro uživatele přináší nejedno omezení. Například nemůže takto zakoupené položky poslat třeba kamarádovi nebo je sdílet. WinX MediaTrans ochranu DRM odebere a můžete pak se soubory libovolně nakládat.

 

 

 

levná náhrada za iTunes

 

Naposledy přidané

Nahoru