Produkt Počet kusů Cena s DPH

Zoner Photo Studio X, licence na 1 rok pro 1 uživatele

>>>>>Nepropásněte časově omezenou nabídku: Nyní k Zoner Photo Studio X získáte CyberLink PowerDirector 17 Ultra ZDARMA <<<<<

 Typ licence: nová licence
Délka licence: 1 rok
Počet licencovaných zařízení: 1 uživatel; program je možné nainstalovat na neomezený počet zařízení za předpokladu, že na nich bude pracovat pouze vlastník licence Zoner.
Dodání: elektronicky (e-mail)
Lokalizace: česká
Platforma: Windows

Jste nezisková organizace? Pořiďte si zvýhodněnou licenci Zoner ZDE

Zoner Photo Studio X je jediný program pro práci s fotkami, který potřebujete. Snadno v něm zvládnete základní i pokročilé úpravy. Pomůže vám se vším od stažení fotek do počítače přes jejich vylepšení až po výrobu fotopředmětů a ušetří vám spoustu času stráveného u počítače. Oproti jiným programům je Zoner Photo Studio přehlednější a vždy vás dovede rychleji k požadovanému výsledku. Přidejte se k milionům uživatelů po celém světě a získejte nejlepšího pomocníka pro vaše digitální fotky.

Podívejte se na porovnání Zoner Photo Studio X se staršími verzemi


Novinky verze X:

 • Nové parametry úprav videoklipů video ZDE
 • Kopírování úprav mezi klipy (možnost vybrat jen konkrétní úpravy) více ve videu ZDE
 • Přesná práce s klipy pomocí klávesových zkratek - ukázka jak na to  ZDE
 • Vylepšená časová osa video ZDE
 • Rychlejší úpravy fotek - 
 • Stylové rozmazání pozadí - Návod jak na to ZDE
 • Podporuje Apple iCloud - Pro podporu integrace je nutné instalovat Apple iCloud pro Windows 12.0 a vyšší.    
 • Snadné porovnání detailů - jak na efektiní porovnání? více ZDE
 • Okamžité hlídání změn v katalogu
 • Důkladněji hlídá fotky v katalogu a případné změny
 • Zonerama galerie pro váš web
Je předplatné výhodné?
Díky předplacené licenci budete mít vždy nejnovější verzi Zoner Photo Studia, do kterého budou přibývat vylepšení častěji, než tomu bylo doposud. Také získáte bezplatnou technickou podporu po celou dobu trvání předplatného a jako uživateli aktuální verze s aktivním předplatným se vám vždy výrobce ozve rychleji. 

Hlavní přínosy Zoner Photo Studia:

veškerou práci s fotkami zvládnete pomocí jediného programu
srozumitelné uživatelské prostředí
hromadné operace, které ušetří hromadu času
český program s českou informační podporou 

Zoner X
 
Import a organizace
 
Fotky z různých zařízení si můžete stáhnout do počítače za pár sekund. ZPS umí skenovat a získávat obrázky i z PDF. Ve Správci si uspořádejte archiv podle svých představ. Snadno si doplníte třídící značky, klíčová slova a popisky. Díky hromadným operacím to jde velmi rychle. Fotky můžete vzájemně porovnávat a ty podobné seskupovat. ZPS také umí najít duplicity. Pomocí Katalogu můžete fotky procházet nejen podle složek, ale i klíčových slov, data pořízení nebo lokality. Okno Mapy vám umožní pracovat s GPS údaji vloženými ve fotkách.

Nedesruktivní úpravy

Vylepšete expozici a barevnost fotky, vyrovnejte horizont a ořízněte, použijte přechodové filtry. Práci urychlí automatické úpravy. To vše nedestruktivně, tedy s možností provedené akce kdykoli vrátit. Tyto úpravy je možné provádět se všemi bitmapovými a raw formáty. A rovněž na více fotkách současně.

Zoner X

Pokročilá editace 

Díky práci s vrstvami můžete v Editoru provádět pokročilé retuše, prolínání kompozic, klonování postav a spoustu dalších úprav, které mají jediné omezení – vaši představivost. Fotky můžete doplňovat texty a geometrickými tvary a aplikovat na ně různé filtry, efekty či zdobené rámečky. ZPS vám také usnadní skládání panorámat nebo tvorbu HDR a 3D obrázků. 

Import a organizace
 
Fotky z různých zařízení si můžete stáhnout do počítače za pár sekund. ZPS umí skenovat a získávat obrázky i z PDF. Ve Správci si uspořádejte archiv podle svých představ. Snadno si doplníte třídící značky, klíčová slova a popisky. Díky hromadným operacím to jde velmi rychle. Fotky můžete vzájemně porovnávat a ty podobné seskupovat. ZPS také umí najít duplicity. Pomocí Katalogu můžete fotky procházet nejen podle složek, ale i klíčových slov, data pořízení nebo lokality. Okno Mapy vám umožní pracovat s GPS údaji vloženými ve fotkách.

Jednoduché sdílení

Pochlubte se svými výtvory na pár kliknutí. Kromě sdílení přes sociální sítě a e-mail můžete v ZPS pracovat i s fotkami uloženými na vašem facebookovém účtu, Disku Google, Dropboxu či OneDrive. Integrace on-line galerie Zonerama je samozřejmostí. Pro předvádění fotek využijete celoobrazovkový prohlížeč nebo převod fotek na video. 

Zoner X

Výroba fotopředmětů

Proměňte vaši fotku ve fotodárek, aniž byste museli opouštět ZPS. V novém modulu Vytvořit vyrobíte a objednáte fotoknihu, kalendář, fotoobraz a mnoho dalších stylových předmětů, kterými uděláte radost sobě i svým blízkým. Z programu lze také odesílat tištěné pohlednice a objednávat profesionální tisk fotek.

Něco navíc: úprava skenů a videa

ZPS nově nabízí základní funkce pro editaci videa. Ze zdrojových klipů, fotek a podkladové hudby tak můžete jednoduše vytvořit nové originální filmové dílko. Skenované dokumenty ve formátech PDF a TIFF můžete v programu rozebrat na jednotlivé stránky, provést potřebné úpravy a zase je složit zpátky. 
Systémové požadavky:

Windows: 10/8.1/8/7 (32 nebo 64 bitů)
Podporuje Apple iCloud - Pro podporu integrace je nutné instalovat Apple iCloud pro Windows 12.0 a vyšší.   
Procesor: Intel nebo AMD s podporou SSE2
Paměť: 2 GB RAM
Volné místo na disku: 350 MB
Rozlišení monitoru: 1280 × 800

Podporované formáty ZDE

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.

Další varianty produktu:

Zoner Photo Studio
Nová licence:

1 188 Kč Zoner Photo Studio X, licence na 1 rok pro 1 uživatele + Ashampoo Burning Studio 21

1 188 Kč Zoner Photo Studio X, licence na 1 rok pro 1 uživatele + CyberLink PowerDirector 17 ZDARMA

1 537 Kč Zoner Photo Studio X, licence na 1 rok pro 1 uživatele s instalační sadou

1 656 Kč Zoner Photo Studio X, licence na 1 rok s rodinným rozšířením (1 domácnost)Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku