Produkt Počet kusů Cena s DPH

Adobe Creative 4 Production Premium WIN ENG Upgrade z CS3

Hlavní funkce:

Kompletní preprodukční a postprodukční řešení
Vytvářejte a poskytuje video a interaktivní produkce ve vysoké kvalitě díky integrovaným softwarovým nástrojům pro pre- i postprodukci na systémech Windows® a systémech Mac OS založených na procesorech Intel®.
Řízení tvorby
Dosáhněte výjimečné řízení tvorby se všemi aplikacemi. Využijte výhod nových inovativních 3D pracovních postupů, vylepšených funkcí úprav, animace a kompozice, sjednoceného uživatelského rozhraní poskytujícího plynulý přechod mezi aplikacemi a komplexních možností výstupu k vytvoření poutavých zážitků.
Výkonná integrace pro výjimečnou produktivitu
Pracujte s nepřekonatelnou efektivitou, abyste měli více času na utváření své vize. Například rozšířená funkce Adobe Dynamic Link vám umožňuje propojovat obsah mezi aplikacemi, takže aktualizace uvidíte ihned a bez vykreslování.
Projektová inteligence s metadaty XMP
Využijte výhod efektivity, kterou projektové inteligenci nabízí metadata XMP. Nová technologie vyhledávání řeči v aplikacích Adobe® Premiere® Pro CS4 a Soundbooth® CS4 zrychluje pomocí metadat proces úprav převodem mluveného slova na vyhledávatelná metadata. Tato technologie usnadňuje nalezení specifických klipů a umožňuje, aby bylo možné dohledávat video zdroje.
Široká řada možností výstupu
Získejte více diváků efektivním poskytováním svého obsahu pro film, na video, na discích DVD i Blu-ray, online i do mobilních zařízení.
Pohyblivé grafiky a vizuální efekty s aplikací Adobe After Effects CS4
Sada vylepšených funkcí v aplikaci Adobe After Effects® CS4 zlepší vaši produktivitu. Téměř vše, co děláte, se zjednodušilo: vyhledávatelné časové osy a projekty, rozšířené možnosti 3D kompozice, zahrnutí nástroje mocha do softwaru Adobe After Effects a velké množství vylepšení rozhraní.
Efektivní pracovní postupy s aplikací Adobe Premiere Pro CS4
Vyprávějte své nejpoutavější příběhy využitím výhod škálovatelných, pružných a nelineárních možností úprav videa. Pracovní postup úprav je v této verzi aplikace efektivnější díky nové nativní podpoře bezpáskových pracovních postupů a více než 50 vylepšením.
Přímé nahrávání na disk s aplikací Adobe OnLocation CS4
Natáčejte přímo na pevný disk a vyhněte se tak časově náročnému procesu zachycování. Kvalitu svého záznamu můžete monitorovat pomocí působivé řady produkčních nástrojů. Aplikaci Adobe OnLocation™ CS4 lze nyní nativně spouštět na systémech Windows® i systémech Mac OS založených na procesorech Intel® a obsahuje zcela přepracované rozhraní.
Interaktivní prostředí s aplikací Adobe Flash CS4 Professional
V aplikaci Adobe Flash® CS4 Professional můžete pracovat s novým animačním modelem, díky kterému se noví uživatelé vše naučí rychleji, zkušení uživatelé budou pracovat efektivněji a který poskytuje větší kontrolu nad vytvářením poutavých interaktivních prostředí.
Špičkový design s aplikací Photoshop CS4 Extended
Upravujte v aplikaci Adobe Photoshop® CS4 Extended obrazy a video pomocí rozšířené sady tvůrčích voleb. Pracujte přímo s 3D modely a využívejte výhod nových vylepšení vrstev videa. Nové panely Přizpůsobení a Masky navíc poskytují rychlý přístup k nástrojům, které potřebujete k nastavení barev, tónů a výběrům svých obrazů.
Plánování produkce s aplikací Adobe Illustrator CS4
Navrhujte s aplikací Adobe Illustrator® CS4 části projektů a obrázkové scénáře pro svoji produkci. Vytvořte v jediném souboru více kreslících pláten a pracujte s vylepšenými přechodovými nástroji.
Vylepšené úpravy zvuku s aplikací Adobe Soundbooth CS4
Získejte větší flexibilitu při vytváření a uspořádávání zvukových klipů ve filmových, video a interaktivních projektech. Pomocí pohodlných, úkolově založených nástrojů a nové podpory vícestopých zvukových projektů můžete snadno upravovat zvuk v projektech aplikace Flash CS4 Professional v aplikaci Soundbooth CS4.
Spolupráce s klienty a kolegy
Při použití služby Adobe ConnectNow můžete online sdílet obrázkové scénáře projektů až s třemi účastníky ještě před natáčením. S použitím aplikace Adobe Encore® CS4 můžete online odeslat verze natáčení ve formátu souborů SWF. Funkce poznámek ke klipům v aplikacích Adobe Premiere Pro a After Effects, která umožňuje vkládat video do souboru PDF a pak do časové osy importovat komentáře ke specifickým časovým kódům, zrychluje cykly recenzí. Používejte vylepšený panel centrály zdrojů k nalezení nových zdrojů, na domovské stránce aplikace Adobe Bridge zase rychle naleznete novinky i inspiraci.

Upgrade z CS3 Design STD/PREM, Web STD/PREM, Production Premium a Master Collection.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku