Máte dotaz? Napište nám
Po–Pá: 8:00–16:00
>>>> Zkoukněte akční produkty z nejnovějšího newsletteru <<<<

Enterprise Architect, Floating License

Výrobce: Sparx Systems
Kód produktu: P-17298

Plovoucí (floating) licence umožňují spouštění aplikace na libovolném počítači libovolného uživatele. Aplikaci je možné současně spustit pouze tolikrát, kolik je zakoupeno plovoucích licencí. V síti musí být instalován licenční sever (poskytován zdarma) nebo lze využít sdílený disk pro přístup k licenčnímu souboru.

Enterprise Architect je nástroj pro vytváření UML modelů, který poskytuje podporu pro modelování během celého životního cyklu. Enterprise Architect podporuje následující modely - Business Process Model, Class model, Use Case model, Activity model, Sequence model a Component model. Výstup je možný ve formátu RTF (dokumentace) a ve formátu XMI pro spolupráci s ostatními produkty. Verze Corporate umožňuje ukládat projekty do datábazí MySQL nebo na sql servery, obsahuje také podporu pro práci v týmu. Výhodou pořízení tohoto nástroje je metodická podpora technologie EFEM - Extrémně Efektivního Modelování, která dodává návody pro efektivní tvorbu softwaru s tímto nástrojem.

Podívejte se na porovnání jednotlivých edic produktu Enterprise Architect

Edice Corporate je ucelené řešení pro analýzu a navrhování založené na modelech a zaměřené na velké vývojářské týmy.

Edice Unified je určena pro profesionální vývojáře, business analytiky, architekty, specialisty na řízení požadavků, projektové manažery a všechny ostatní, kdo se podílejí na návrhu kvalitního softwaru a business služeb.

Edice Professional je výkonný modelovací a vizualizační nástroj, který je zaměřený na malé pracovní skupiny analytiků a vývojářů.

Edice Ultimate je určená pro nejnáročnější uživatele, kteří vytvářejí své modely přes více domén - od správy požadavků, přes procesní modely, business modely, systémové modely až po datové modelování a generování kódu.

od 8 112 Kč od 8 539 Kč
Enterprise Architect Corporate Edition, Floating License Detail
  • −5 %
10 826 Kč
11 395 Kč
Enterprise Architect Professional Edition, Floating license Detail
  • −5 %
8 112 Kč
8 539 Kč
Enterprise Architect Ultimate Edition, Floating License Detail
  • −5 %
24 391 Kč
25 675 Kč
Enterprise Architect Unified, Floating License Detail
  • −5 %
17 608 Kč
18 535 Kč

Jste firma a máte zájem o větší počet licencí?
Jste škola nebo státní instituce?

Připravíme nabídku přesně podle vašich potřeb

napište na multilicence@sw.cz
nebo volejte 481 001 003
Nahoru