Produkt Počet kusů Cena s DPH

Adobe CC pro týmy, všechny aplikace, ML (vč. CZ) - Komerční licence, 12 měsíců

Většina vysokých škol má díky členství ve sdružení EUNIS-CZ zvýhodněné podmínky (až 40% slevu) pro nákup software Adobe ( Adobe CC, Photoshop, Illustrator, InDesign…)
Napište nám na info@sw.cz a ověřte si nárok na tuto speciální slevu! 

Licenci objednávejte i v případě, že se jedná o obnovu licence. Při objednání je potřeba uvést v poznámce VIP číslo od ADOBE.

Víte, že předplatné Adobe Creative Cloud je možné pořídit až na 4 roky? 

Nově si můžete zvolit vlastní délku období předplatného, a to až na 36 měsíců pro komerční společnosti, a dokonce až na 48 měsíců v případě segmentu školství a státní správy. Nejkratší možné volitelné období zůstává 12 měsíců. 

Jste-li základní nebo střední škola, která má zájem o nákup 11 a více licencí sady Adobe Creative Cloud máme pro Vás připravenou výrazně zajímavější cenu.
Pro konkrétní nabídku nás kontaktujte na e-mailu multilicence@sw.cz nebo telefonicky 481 001 003.


S řešením Adobe Creative Cloud získáte celou kolekci grafických nástrojů Adobe a mnohem více. Milujete tisk? Zajímají Vás webové stránky a aplikace pro iPad? Jste připraveni na úpravy videí? To vše můžete dělat. Navíc členové Creative Cloudu získají automaticky přístup k novým produktům a k exkluzivním aktualizacím, jakmile jsou vydány. A s pomocí cloudového uložiště a schopnosti synchronizace pro jakékoliv zařízení budou Vaše soubory vždy tam, kde je potřebujete.

Adobe Creative Cloud pro týmy zjednodušuje spolupráci napříč Vaší společností. Každý člen Vašeho týmu obdrží 100 GB úložného prostoru v cloudufunkce pro sdílenísynchronizaci zařízení a přístup do organizace expertní podpory Adobe (odborná podpora je dostupná v angličtině, francouzštině, němčině a japonštině).

Každá licence Adobe Creative Cloud obsahuje:

  • Kompletní sadu všech produktů vždy v nejaktuálnější verzi, například Adobe Photoshop Extended, Adobe Illustrator, Adobe InDesign. Seznam všech produktů
  • Dále Adobe LightroomMuseTypekitAdobe Story, nástroje a služby Adobe Edge
  • Adobe Digital Publishing Suite (Single Edition), pro neomezené publikování pro iPad
  • Adobe Business Catalyst, pro přizpůsobení obsahu stránek dle zaměření zákazníků
  • Administrátorskou konzoli pro správu licencí, přiřazování uživatelům, atd.
  • Prostor 100 GB pro ukládání sdílených souborů (pro každou TEAM licenci)

Výhody Creative Cloud for Teams oproti verzi Individual:

  • Licence je registrována na firmu, je možné ji přiřadit jinému zaměstnanci
  • 100 GB prostoru v cloudu pro každého uživatele
  • 2x ročně technická pomoc na uživatele
  • Přehled využívaných licencí (administrační konzole)

Přidávánípřiřazení nebo převádění jednotlivých licencí a sledování jejich používání jednotlivými členy týmu je umožněno díky centralizované administrativě (administrátorská konzole). Aplikace pro stolní počítače lze stáhnout a nainstalovat do více počítačů bez ohledu na operační systém. Aktivace je však omezená jen na dva počítače na osobu s daným členstvím! 

Adobe Creative Cloud vyžaduje roční kontrakt. Při nákupu platíte předplatné dopředu na rok v okamžiku nákupu. Více informací níže na stránce.

Systémové požadavky (soubor PDF)

Uvedená cena je za 1 licenci!


O členství v Adobe Creative Cloudu
Pro objednání Adobe® Creative Cloudu je třeba jako první krok provést registraci do licenčního programu VIP (Value Incentive Plan). Pozvánku Vám rádi v případě zájmu zašleme.

Členství v Creative Cloudu je platné na dobu 12-48 měsíců od prvního nákupuV průběhu členství je také možné dodatečně dokupovat další licenceDélka platnosti další licence je vždy počítána k datu expirace první licence Creative Cloud, cena za další licence je počítána dle počtu měsíců zbývajících do konce členského období (počet celých měsíců od nákupu další licence do data expirace aktuálního členství, zaokrouhleny nahoru - např. pro 5 měsíců a 12 dnů bude pořízeno členství na 6 měsíců, atd.).

Prodloužení členství není podmínkou a není ani automatické. Licence tedy funguje jako pronájem/předplatné. Před ukončením členství se může zákazník rozhodnout, zdali zakoupí členství na dalších 12 měsíců, a pro kolik licencí. V případě, že aplikace nehodlá dále využívat a licenci neprodlouží, ta automaticky zaniká. Po datu expirace přestávají být aplikace použitelné a je třeba je odinstalovat. 

Při ukončení předplatného přestanou aplikace fungovat, když se ale třeba za rok rozhodnete znovu platit, aktivují se. Můžete tak zaplatit Adobe jen při nárazové akci, kdy na krátko potřebujete více licencí.


Licence: cena je za 1 licenci, přičemž licenční ujednání (EULA) povoluje 2 instalace za předpokladu, že nepoběží souběžně. Uvádíme možné příklady (není-li v licenčním ujednání stanoveno jinak): pracovní stanice + osobní počítač doma; pracovní stanice + přenosný počítač apod. Licence pro komerční společnosti a soukromé uživatele (licence je určena i pro domácí soukromé použití). 

Systémové požadavky ZDE  

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.

Další varianty produktu:

Adobe CC
Nová licence:

27 897 Kč Adobe CC pro týmy 2020, všechny aplikace, ML (vč. CZ) - Komerční licence, 12 měsíců

27 897 Kč Adobe CC pro týmy 2020, všechny aplikace, ML (vč. CZ) - GOV licence, 12 měsíců

10 606 Kč Adobe CC pro týmy 2020, všechny aplikace, ML (vč. CZ) - EDU licence (SHARED DEVICE), 12 měsíců

14 093 Kč Adobe CC pro týmy 2020, všechny aplikace, ML (vč. CZ) - EDU licence (NAMED), 12 měsíců

846 Kč Adobe CC pro týmy 2020, všechny aplikace, ML (vč. CZ) EDU K-12 licence,12 měsíců

826 Kč Adobe CC pro týmy 2020, všechny aplikace, ML (vč. CZ) EDU licence K-12, rozšiřující 1 licence, 12 měsiců

40 075 Kč Adobe CC pro týmy 2020, všechny aplikace, ML (vč. CZ) s Adobe Stock - Komerční licence, 12 měsícůZákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku