Produkt Počet kusů Cena s DPH

A Smaller Image

Intuitivní vizuální nástroj na změnu velikosti digitálních obrázků s jednoduchým ovládáním. Žádná další okna, žádné skrolování, velmi jednoché grafické rozhraní a klávesové zkratky.

Kolikrát se vám již stalo, že obrázek je příliš velký nebo že obsahuje zbytečné části, které můžete postrádat? Obrázky ze skenerů, digitálních fotoaparátů jsou obvykle větší než 640*480 a co když potřebujete jenom malý náhled pro vaše webové stránky? Nebo redukovanou velikost 320*240? Nebo můžete chtít odeslat emailem menší a oříznutou verzi podařených fotek? S programem A Smaller Image to zvládnete ve dvou krocích:

  • vyberete konečnou velikost a
  • pomocí vizuálního nástroje vyberete tu část obrázku, kterou chcete zachovat.
Program dále umožňuje hromadné zpracování obrázků, přidání textu či okrásného rámečku, úpravu jasu, kontrastu, ostrosti apod. Dokáže otevřít obrázky ve formátu JPG, BMP, TIF, WMF, PCX a PNG a ukládá do JPG, BMP nebo PNG.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku