Produkt Počet kusů Cena s DPH

Alonix

Vyzkoušejte zcela novou a originální verzi pacmana a nové hry v 5 misích a 80 levelech. Ve hře Alonix můžete obnovovat silová pole zničených stanic, sbírat vzácné ametysty, létat nebezpečně blízko nepřátelským potvorám a mnoho dalšího.

Hra Alonix má 5 různých misí, ve kterých si každý přijde na své. V 80 úrovních budete moci hrát od malých a jednoduchých až po giganticky veliké a obtížné. Ohromí vás velice dobrá grafika, realisticky vytvořené speciální efekty, množství bonusů, příjemná hudba i zvukové efekty. Hra Alonix je určena pro hráče každého věku!

Registrací hry Alonix získáte přístup do všech 5 misí a 80 levelů, objevíte nové nepřátelské jednotky a bonusy, budete si moci ukládat a obnovovat rozehrané hry a zmizí také všechna další omezení.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku