Produkt Počet kusů Cena s DPH

AV Voice Changer Software Diamond

Typ licence: nová licence
Počet licencovaných zařízení: 1
Délka licence: celoživotní
Dodání: elektronicky (e-mail)
Lokalizace: anglická
Platforma: Windows

Voice Changer - dělejte se svým hlasem nebo zvukem téměř cokoliv. Nahrávejte zvuk a měňte ho. Stříhejte a mixujte. Upravujte svůj hlas nebo jakýkoliv jiný audio soubor, a to nejen v reálném čase, ale i v editoru.

Manipulujte se svým hlasem - měňte hlas jak chcete.
Jednoduše měňte charakteristiky svého hlasu. Může znít hlouběji, výš, mladší nebo starší. Více žensky nebo zase mužsky - upravujte svůj hlas, jak se vám zlíbí. Díky různorodosti hlasových předvoleb a hlasových efektů můžete vytvořit opravdu unikátní hlas, který můžete kdykoliv uložit a kdykoliv ho zase dále upravovat.
 

Klíčové vlastnosti:
 
Nahrávání zvuku - jednoduchý a čistý design nabízí možnosti snadného nahrávání zvuku. Nahrávat zvuk a podívat se na náhled můžete v jednom okně.
 
Editor na úpravu zvuku - umožňuje stříhat, rozdělovat, kopírovat nebo přidávat efekty ke zvukovým stopám. Aplikovat můžete i základní úpravy. A to na jen na část nebo na kompletní zvukovou stopu.
 
Úprava hlasu - Voice Changer nabízí vysoce kvalitní úpravu hlasu. Upravuje základní hodnoty hlasu - výšku a barvu. Uživatelé mohou upravovat téměř cokoliv - hloubku, barvu, výšku a spoustu dalšího.

Systémové požadavky:
Windows: 10/8.1/8/7/Vista
CPU: 1 GHz
RAM: 250 MB
Zvuková karta, reproduktory a mikrofon

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.

Další varianty produktu:

AV Voice Changer Software
Nová licence:

1 079 Kč AV Voice Changer Software GoldZákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku