Produkt Počet kusů Cena s DPH

WebCopier

WebCopier je offline prohlížeč, s jehož pomocí můžete stáhnout celé internetové stránky a můžete je uložit na pevný disk. WebCopier provádí vyhledání všech odkazů včetně Java skriptů a umí stáhnou až 100 souborů najednou. Stažení stránek můžete udělat manuálně nebo si jej nastavit na určitý datum a čas.

Součástí programu je i užitečný filtr, díky kterému nebude program stahovat odkazy, které nechcete. Součástí WebCopieru je i prohlížeč www stránek, který umožňuje tisk celé, nebo jen části prohlížené stránky. Dále je jeho součástí cache, která urychlí prohlížení již jednou navštívených stránek.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku