Produkt Počet kusů Cena s DPH

Nero Move it

Převeďte jednoduše s Nero Move it! svou hudbu, video a fotky a neomezeně si tak užívejte multimédií. Nero Move it Vám přináší multimediální svět, ve kterém sdílíte a užíváte si multimédia online nebo na cestách prostřednictvím přenosných zařízení. Díky jednoduchému uživatelskému prostředí, snadné organizaci souborů a okamžitému rozpoznání připojených zařízení se správa multimediálního obsahu stává mnohem zábavnější a bezstarostnou než kdykoliv dříve. Jednoduché řešení pro sběr, organizování, přenos a publikace multimediálních souborů mezi zařízeními.

NEJDŮLEŽITĚJŠÍ VÝHODY PROGRAMU NERO MOVIE IT :

  • Podporuje všechny typy zařízení zpracovávajících digitální média včetně digitálních fotoaparátů, mobilních telefonů a PDA
  • Automatické rozpoznání připojeného zařízení a případné určení vhodného formátu pro převod
  • Snadný upload souborů na online komunitní servery jako My Nero, YouTube™ a MySpace™
  • Organizovaná správa souborů založená na požadavcích uživatele
  • Převod souborů pro nejlepší možnou kvalitu přehrávání v zařízeních jako iPod®, PSP®, iPhone™ a dalších přenosných zařízeních
  • Stylové uživatelské prostředí umožňuje bezstarostné použití
  • Zdarma pravidelný update nově podporovaných zařízení 

Funkce programu Nero Movie It:

Zařadit do sbírky
Jednoduše přidávejte do sbírky svou oblíbenou hudbu, videa afotografie z vašeho digitálního fotoaparátu, online komunit, pevného desku a z podporavných přenosnách zařízení pro synchronicaci s jakýmkoliv zařízením s podporou veškerých formátů souborů.
Spravovat
Jednoduše spravujte vaše soubory pomocí přezpůsobených kritérií vyhledávání jako například dle interpreta, oblíbenosti, data stažení a hodnocení souboru.
Zveřejňovat
Hladce nahrávejte vaše oblíbená videa a nezapomentelné fotografie do populárních online komunit a sdílejte vaše digitální soubory se světem.
Předvádět
Jednoduše okamžitě převádějte multimediální soubory na přenosné přehrávače pomocí automatického zjištění formátu při zachování maximální kvality pro vaše potěšení.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku