Produkt Počet kusů Cena s DPH

Easy CD-DA Extractor 15

Napadlo vás někdy, že by bylo nejjednodušší mít vaší sbírku CD nahranou v počítači? Nebo snad potřebujete vaše skladby vypálit na CD? Nebo potřebujete svoje mp3 soubory převést do jiného formátu, ale nevíte jak na to? Pak je tu pro Vás právě tento program.

 • Easy CD-DA Extractor převede vaše audio CD do digitálního tvaru a uloží v libovolném formátu s volitelnou mírou komprese. Vybrat si můžete z těchto formátů: MP3, Windows Media Audio 8, Windows Media Audio 9, Windows Media Audio 9.1, Ogg Vorbis, MP4, M4A, AAC, FLAC, Musepack, VQF, WAV, AIFF a několik dalších.
 • Potřebujete-li převést zvuky, nebo skladby uložené ve vašem počítači, do mp3, ogg, nebo jiného formátu, není nic jednoduššího, než použít Easy Audio File Convertor, který je součástí balíku.
 • Chcete si vypálit vlastní CD, ale neumíte pracovat s vypalovacím programem? I nato myslí váš Easy CD-DA Extractor a pomocí nástroje Easy Audio CD Creator si svůj sen splníte. Program podporuje všechny typy vypalovaček.
 • Multilicence:

  Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


  Zákaznická linka

  481 001 000
  každý pracovní den 8:00 - 17:00
  Kontaktní formulář

  Akce


  Výhody nákupu na SW.cz

  Proč nakupovat software u sw.cz?

  Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

  Možnosti platby


  Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


  E-shop roku


  SW.cz na Facebooku