Produkt Počet kusů Cena s DPH
17. 8. 2020
archiv novinek

Corel CashBack 2020 ve výši 5000Kč!

Sada CorelDRAW Graphics Suite 2020 je perfektní volbou pro tvorbu grafických návrhů s využitím umělé inteligence na nové úroveni. Napříč celým grafickým procesem využijete umělou inteligenci, která představuje ohromující vliv na efektivitu v návrhářském prostředí. Skvělé výsledky trasování, vysoce kvalitní fotografie se zvýšeným rozlišením, krásně čisté obrázky a ohromující umělecké styly jsou nyní možné s vizuálně působivými výsledky. Sada CorelDRAW Graphics Suite 2020 je spolehlivým softwarem pro tvorbu profesionálních grafických návrhů ve Windows, na Macu a na webu. Spolupracujte s klienty a kolegy prostřednictvím aplikace CorelDraw.app™ a svěřte svou důvěru strojovému učení, které zajistí profesionální výsledky bez ztráty kreativní kontroly. Ukažte svůj styl s využitím převratných technologií pro práci s písmem a vylepšených nástrojů pro práci s textem. Díky měřitelnému zvýšení výkonu a vylepšením oblíbených funkcí můžete se sadou CorelDRAW Graphics Suite dosahovat rychlejších výsledků.

 
A navíc můžete do 31. prosince 2020 při nákupu plné elektronické nebo krabicové licence CorelDRAW Graphics Suite 2020 pro Windows BOX a ESD  nebo CorelDRAW Graphics Suite pro Mac 2020 BOX a ESD, získat zpět část své nákupní ceny ve výši 5000 Kč!
 
 
 
 
Postup při uplatnění nároku vrácení části nákupní ceny:
 
1. Nakupte plnou krabicovou nebo elektronickou verzi sady CorelDRAW Graphics Suite 2020 pro Windows 
    nebo CorelDRAW Graphics Suite 2020 pro Mac 
    od vybraného autorizovaného prodejce produktů Corel do 31. prosince 2020*. 
2. Navštivte stránku www.coreldraw.com/cashback,
3. Vyplňte formulář žádosti a odešlete jej společnosti Corel nejpozději 31. prosince 2020.
4. Přiložte doklad o koupi (příjmový doklad nebo fakturu) sady CorelDRAW Graphics Suite 2020 
5. Obdržíte od společnosti Corel potvrzení o přijetí formuláře žádosti nejvýše do 10 dnů. 
6. Platba vrácení části nákupní ceny bude provedena do dalších 28 dnů mezinárodním bankovním převodem. 

*Na tuto nabídku se vztahují určité podmínky. Další informace naleznete na adrese www.coreldraw.com/cashback. 
 
Podmínky akce: 
 
AKCE PLATÍ od 1.8. do 31.12.2020 
Změna podmínek promoakce vyhrazena.  
 
 

Nezapomeňte přidat podporu CorelSURE Maintenance pro Windows (krabicovou elektronickou verzi)  nebo pro Mac (krabicovou , elektronickou verzi )
 
Když si k nákupu přidáte podporu CorelSURE Maintenance, získáte mimo jiné následující výhody:
  • Okamžité aktualizace. Zaručený okamžitý přístup k budoucí verzi sady CorelDRAW Graphics Suite.
  • Snadné a centralizované obnovení.  Podporu můžete obnovit jednou ročně a ušetřit téměř 80 % celkových nákladů v porovnání s nákupem nové verze každý rok.  Do budoucna to bude program zajišťující nejaktuálnější software s nejnižšími náklady.
  • Vlastnictví bez starostí. Pokud se rozhodnete členství v programu ukončit, stále budete mít nárok na nejnovější verzi aplikace CorelDRAW, kterou jste si v rámci programu koupili.

Hlavní funkce programu CorelDRAW Graphics Suite 2020
 
  • Vektorové ilustrace: S všestrannými nástroji pro tvary a kreslení můžete vytvářet křivky a převádět základní linky a tvary na komplexní umělecká díla. 
  • Sazba: Najdete zde všechny nástroje, které potřebujete k vytváření stránkového zlomu pro brožury, vícestránkové dokumenty a další. Úpravy fotografií: S výkonnými nástroji pro úpravu fotografií na základě vrstev v aplikaci Corel PHOTO-PAINT můžete snadno retušovat a vylepšovat své fotografie. Nebo použijte AfterShot 3 HDR k vytvoření ohromujících fotografií HDR z obrázků RAW
  • Typografie: S kompletní sadou typografických nástrojů můžete k textu přidávat efekty jako bloky stínu a kontury, interaktivně ladit písma, přizpůsobit text osnově a mnoho dalšího. 
  • Nástroje pro webovou grafiku: Vytvořte poutavý webový obsah s kolekcí nástrojů a předvoleb webové grafiky. Díky sadě na pixel přesných nástrojů máte jistotu, že veškerá exportovaná grafika pro web bude mít ostré okraje. 
  • Profesionální tiskový výstup: Můžete ovládat konzistenci barev napříč různými médii a mít jistotu, že před tiskem budou vaše barvy přesné. Díky výkonnému modulu správy barev aplikace CorelDRAW je příprava dokumentů pro výstup hračka. Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku