Produkt Počet kusů Cena s DPH

CorelDRAW Graphics Suite 2020 CZ, WIN, ESD

Verze 2020 již není k dispozici ! Pořiďte si CorelDRAW Graphics Suite 2021 

 
Typ licence: nová licence
Počet licencovaných zařízení: 2 (např. stolní počítač a notebook) Nesmí však běžet současně
Délka licence: celoživotní
Dodání: elektronicky (e-mailem)
Lokalizace: česká, polská
Platforma: Windows
Licence pro komerční použití.

CorelDRAW® Graphics Suite 2020 je spolehlivým softwarem pro tvorbu profesionálních grafických návrhů ve Windows, na Macu a na webu. Spolupracujte s klienty a kolegy prostřednictvím aplikace CorelDraw.app™ a svěřte svou důvěru strojovému učení, které zajistí profesionální výsledky bez ztráty kreativní kontroly. Ukažte svůj styl s využitím převratných technologií pro práci s písmem a vylepšených nástrojů pro práci s textem. Díky měřitelnému zvýšení výkonu a vylepšením oblíbených funkcí můžete se sadou CorelDRAW Graphics Suite dosahovat rychlejších výsledků.

Novinky a vylepšení ve verzi 2020
Plynulá kontrola, zpětná vazba a spolupráce
NOVINKA! Nástroje pro přidávání poznámek
Nové nástroje pro přidávání poznámek v sadě CorelDRAW 2020 a aplikaci CorelDRAW.app podporují týmovou práci a pomáhají zainteresovaným osobám při spolupráci. Můžete přidat ikonu poznámky nebo označit dokument šipkami, obdélníky, elipsami a rovnými i ručně kreslenými čárami. Poté můžete každé označení vysvětlit pomocí komentáře.
NOVINKA! Sdílení souborů návrhu pro spolupráci při kontrole a schvalování 
Sada CorelDRAW 2020 nabízí nové možnosti odesílání souborů CorelDRAW (CDR) na Corel Cloud a sdílení s klienty prostřednictvím webového odkazu. Poté můžete pomocí aplikace CorelDRAW.app umožnit klientům a dalším přispěvatelům přístup ke sdíleným souborům a přidávání poznámek a návrhů pro tvůrce v rámci cyklu kontroly. 
NOVINKA! Ukotvitelný panel / inspektor Komentáře 
Nový ukotvitelný panel Komentáře (Windows) / inspektor Komentáře (macOS) funguje jako centrum spolupráce, kde můžete zobrazovat, odpovídat, řešit zpětnou vazbu a také přidávat vlastní poznámky a komentáře. To také znamená konec označkovaných souborů PDF a velkou úsporu času a místa na obrazovce.
NOVINKA! Možnosti přihlášení při spolupráci 
Když kontrolujete výkres v sadě CorelDRAW 2020 v systému Windows nebo Mac, můžete se přihlásit k účtu G Suite nebo Microsoft Office 365 pro ověřené komentáře. Případně se můžete přihlásit jako host a zpětná vazba bude připojena k vámi vybranému uživatelskému jménu.
Výkonné strojové učení 
Sada CorelDRAW Graphics Suite 2020 přináší tvorbu grafických návrhů s využitím umělé inteligence na novou úroveň. Napříč celým grafickým procesem využíváme umělou inteligenci, která představuje ohromující vliv na efektivitu v návrhářském prostředí. Skvělé výsledky trasování, vysoce kvalitní fotografie se zvýšeným rozlišením, krásně čisté obrázky a ohromující umělecké styly jsou nyní možné s vizuálně působivými výsledky. 
VYLEPŠENÉ! Corel PowerTRACE Nové funkce v aplikaci Corel PowerTRACE využívající umělou inteligenci nabízí dosud nejlepší výsledky převodu rastrů na vektorovou grafiku. Využijte nejmodernější optimalizaci obrázků, která vylepšuje kvalitu rastrů při jejich převodu.
NOVINKA! Umělecký styl Nové efekty Umělecký styl používají umělou inteligenci k úpravě obrázku nebo objektu a vytvoření stylizované verze při zachování původního obsahu. Můžete si vybrat z široké škály předvoleb na základě technik různých umělců a žánrů.


NOVINKA! Rastrový efekt - čočka Sada CorelDRAW 2020 vám s pomocí technologie AI umožňuje použít rastrové efekty jako čočky. Přesouvání čočky nebo manipulace s ní vám dává možnost umístit rastrový efekt v návrhu s naprostou přesností. Rastrové efekty lze také použít jako čočky v aplikaci Corel PHOTO-PAINT.
NOVINKA! Zvýšení rozlišení obrázků a odebrání artefaktů: Nové možnosti zvýšení rozlišení s využitím umělé inteligence pomáhají zvětšovat obrázky bez ztráty podrobností a nabízejí vylepšený převod rastrů. Modely se strojovým učením ve zvětšených souborech zachovávají jasné okraje, ostrost a jemné podrobnosti. S novými technikami s pokročilým strojovým učením, které odebírají artefakty komprese JPEG a obnovují barevné detaily bez nutnosti jednotvárných ručních úprav, získáte ze starých obrázků maximum.
NOVINKA! Práce s variabilními písmy: Využijte nejnovější technologie v oblasti písma s podporou variabilních fontů OpenType, které usnadňují manipulaci se vzhledem textu a dosažení široké škály jedinečných vzhledů jednotlivých písem. Užijte si interaktivní a flexibilní typografii a v mnoha případech také výrazně menší velikosti souborů při vytváření souborů s více styly písma.
NOVINKA! Nástroj Vnitřní stín: Pomocí vnitřních stínů můžete dodat prvkům návrhu 3D hloubku. Nový nástroj Vnitřní stín umožňuje simulovat dopad světla na objekty jediným kliknutím a ladit vnitřní stín. 
Výrazné vylepšení výkonu
Můžeme si to říct na rovinu? Návrháři samozřejmě milují svou práci. Ale nakonec vždy jde o to, že čas jsou peníze. Proto vám sada CorelDRAW Graphics Suite 2020 umožňuje pracovat efektivněji a dosáhnout lepších výsledků se zrychlenou a interaktivnější sadou aplikací.
VYLEPŠENÉ! Doba spouštění 
První věci, které si v sadě CorelDRAW Graphics Suite 2020 všimnete, je rychlejší spuštění. V systémech macOS i Windows si také všimnete vyšší rychlosti při otevírání, zavírání, tisku a exportu i těch nejkomplexnějších dokumentů.
VYLEPŠENÉ! Optimalizace GPU Sada CorelDRAW 2020 v systému macOS je optimalizována pro lepší využití grafického procesoru a nabízí rychlejší uživatelská prostředí. Všimnete si výrazně zrychleného přibližování, oddalování a posouvání a navíc mnohem plynulejšího vykreslování i těch nejkomplexnějších návrhů.
VYLEPŠENÉ! Interakce s textem V sadě CorelDRAW 2020 si užijete plynulejší interakce s textem při používání stylů nebo zvýrazňování odstavcového textu. Práce s textovými rámečky v systému macOS je také výrazně plynulejší.
Vylepšení inspirovaná uživateli 
NOVINKA! Nedestruktivní efekty v aplikaci Corel PHOTO-PAINT
Nový ukotvitelný panel Efekty usnadňuje používání, úpravy a experimentování s efekty bez změny zdrojového objektu. Přidáním několika efektů, změnou jejich pořadí v seznamu nebo jejich přepínáním získáte různé vzhledy.
VYLEPŠENÉ! Podpora PDF Díky novému varování, které pomáhá upřesnit a řešit problémy, je snazší ladit soubory PDF před jejich exportem. Je tu také nové nastavení, které ořízne vše, co není na stránce kreslení, a sníží velikost souboru PDF.
VYLEPŠENÉ! Masky Nový nástroj Inteligentní maska výběru v aplikaci Corel PHOTO-PAINT vybere oblasti obrázku s využitím algoritmu, který inteligentně vyhledá okraje a rozšíří výběr. Nástroj Transformace masky je navíc vylepšený tak, aby transformace bylo možné použít na pixely v rámci masky.
VYLEPŠENÉ! Najít a nahradit - Přepracovaný ukotvitelný panel Najít a nahradit (Windows) / inspektor Najít a nahradit (macOS) nabízí rozšířený rozsah hledání, abyste nemuseli provádět více hledání v jednom souboru. Najdete tu také výkonné a efektivní nové možnosti pro současné vyhledávání a nahrazování barvy nebo barevného modelu obrysu nebo výplně, včetně síťových výplní.

Systémové požadavky:
Windows: 10/8.1/7 (32bitová nebo 64bitová verze) s nejnovějšími aktualizacemi a balíky Service Pack
CPU: Intel Core i3/5/7/9/ nebo AMD Ryzen 3/5/7/9 Threadripper, EPYC
RAM: 4 GB
Místo na disku: 4 GB
Grafická karta: podporující  OpenCL 1.2 (doporučeno) 
Rozlišení: 1280x720 při přiblížení 100% (96 dpi)
Vícedotyková obrazovka, myš nebo tablet  
Microsoft Internet Explorer 11 nebo novější
Microsoft.NET Framework 4.7.2
Nepovinná jednotka DVD (při instalaci krabicové verze)
Instalace z DVD vyžaduje stažení až 900 MB
K instalaci a ověření sady CorelDRAW Graphics Suite a používání některých zahrnutých softwarových komponent, online funkcí a obsahu je vyžadováno připojení k internetu.
* Sada CorelDRAW Graphics Suite 2020 podporuje Windows 10 verze 1903, 1909 a novější verze, které mohou být vydané během životního cyklu sady CorelDRAW Graphics Suite 2020. Variabilní písma jsou podporovaná pouze v systému Windows 10.
**Funkce využívající umělou inteligenci (AI) vyžadují 64bitovou verzi. Funkce umělé inteligence nejsou podporovány v aplikacích 32bitové verze sady CorelDRAW Graphics Suite.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.

Další varianty produktu:

CorelDRAW
Nová licence:

5 879 Kč CorelDRAW Graphics Suite Special Edition CZ, ESD

8 704 Kč CorelDRAW Standard 2021, ESD

8 616 Kč CorelDRAW Graphics Suite 365, předplatné na 1 rok

7 064 Kč CorelDRAW Graphics Suite Special Edition CZ, BOX

16 399 Kč CorelDRAW Graphics Suite 2021, WIN, ESD

1 960 Kč CorelDRAW Standard 2021, EDU 1 uživatel, ESD

3 655 Kč CorelDRAW Graphics Suite 2021 CZ, WIN, BOX, CorelSure Maintenance, 1 rok

17 457 Kč CorelDRAW Graphics Suite 2021, WIN, BOX

3 501 Kč CorelDRAW Essetials 2021, BOX

3 612 Kč CorelDRAW Graphics Suite 2021 CZ, WIN, ESD, CorelSure Maintenance, 1 rok

17 311 Kč CorelDRAW Graphics Suite 2021, Enterprise, ESD

3 612 Kč CorelDRAW Graphics Suite 2021 CZ, MAC, ESD, CorelSure Maintenance, 1 rok

17 457 Kč CorelDRAW Graphics Suite 2021, MAC, ESD

3 655 Kč CorelDRAW Graphics Suite 2021 CZ, MAC, BOX, CorelSure Maintenance, 1 rok

17 457 Kč CorelDRAW Graphics Suite 2021, MAC, BOX

3 631 Kč CorelDRAW Graphics Suite 2021, WIN, EDU, 1 uživatel, ESD

3 631 Kč CorelDRAW Graphics Suite 2021, MAC, EDU, 1 uživatel, ESD

54 475 Kč CorelDRAW Graphics Suite 2021, MAC, Classroom licence 15+1, ESD

54 475 Kč CorelDRAW Graphics Suite 2021, WIN, Classroom licence 15+1, ESDZákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku