Produkt Počet kusů Cena s DPH
14. 4. 2020
archiv novinek

Čeština do programu EaseUs Todo PCTrans Professional

Vážení zákazníci,


k programu EaseUs Todo PCTrans Professional si nyní můžete dokoupit češtinu! Koupit si ji můžete v naší nabídce na SW.cz. 

 

 

 

 

EaseUS Todo PCTrans Professional pomáhá přenášet data, aplikace a nastavení účtu z jednoho počítače na druhý jedním kliknutím.

Klíčové vlastnosti:
 
Nastavení počítače jedním kliknutím
EaseUS Todo PCTrans převede vše do vašeho nového počítače a hned ho připraví k použití. Tento nástroj bezpečně převede všechny soubory, složky, programy a účty do nového počítače. Jedním kliknutím přeneste na počítač vše, co potřebujete. Místo manuálního kopírování se program o vše postará a můžete počítač hned používat.
 
Jednoduchý upgrade
Upgradujete systém na Windows 10? EaseUs Todo PCTrans umožní provést upgrade bez nutnosti přeinstalace všech aplikací. Před aktualizací na Windows 10 stáhne a přesune aplikace z předchozího PC na nový před updatem Windows 10. Po dokončení upgradu na Windows 10 automaticky konfiguruje aplikace a můžete je používat jako předtím.
 
Převod a záloha
EaseUS PC kopíruje obsah na jednom počítači a zálohuje data, aplikace a účty spolu s celkovým nastavením počítače. Tím se snižuje ztráta souborů na nulu a umožňuje obnovit všechna data a nastavení, když dojde k nějakému selhání systému. Vytváří obrazy aplikací a zpřístupňuje je v novém počítači.

Systémové požadavky:
Windows: 10/8.1/8/7/Vista/XP
Windows Server: 2016/2012/2008/2003
Převod dat z Windows XP/7/8 na Windows 10Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku