Produkt Počet kusů Cena s DPH
10. 10. 2017
archiv novinek

WINX Mediatrans a "jablíčkáři" jásají!

Majitelé Apple iPhone s největší pravděpodobností používají k přenosu multimediálních souborů oficiální aplikaci iTunes. Víte ale, že existuje i já cesta? Jmenuje se WinX MediaTrans! Máme pro Vás o tomto šikovném programu více informací! Právě program WinX MediaTrans Vám umožní zálohovat a synchronizovat obsah mezi iPhonem a počítačem. A to bez využití iTunes, iCloud a dokonce nebudete potřebovat ani WI-FI!  

Hudba

V případě hudebních souborů dochází k oboustranné synchronizaci. Velice jednoduše můžete vytvářet a editovat playlisty. Stejně tak je možné upravovat informace o interpertovi. Krom názvu skladeb budete

mít k dispozici dokonce i název alba.

Formát? Neřeším!

Silnou stránkou aplikace je také práce s videem. Díky níž nebudete muset řešit, v jakém formátu je zdrojový film nebo klip. WinX Media Trans se postará o konverzi do odpovídajícího typu formátu. A to tak, aby si s ním Vaše "jablečné zařízení" poradilo. Navíc dokáže zredukovat velikost výsledného souboru až na polovinu. Takže ušetří i místo pro větší množství dat! 

Obraz na jedničku

Krom toho všeho se postará o správnou orientaci obrazu a zvládne import a export videí a filmů v rozlišení 1080p nebo 4K.

První spuštění 

Při prvním spuštění proběhne stažení a instalace podpory pro zařízení Apple. Během tohoto procesu je třeba potvrdit několik dialogových oken a následně zařízení restartovat. Po restartu je program plně připraven k užívání. 

Jak používat WinX MediaTrans 

Ze všeho nejdřív je třeba propojit telefon k počítači. V příslušných sekcích pak můžete procházet obsah zařízení. Vše je přehledné a rozhraní se zásadně neliší od toho, které nabízí flashdisk.

Ikona "Photo Transfer"

Zde najdete všechny uložené fotky roztříděné podle data. Seskupení je možné podle roku, měsíce i dne. Vybrané snímky stačí vybrat a stisknout tlačítko "Export". Tím odstartuje kopírování do počítače. Oceníte určitě i to, že je možné přímo v aplikaci otevřít cílovou složku. Samozřejmě je možné i "standardní" přetahování fotek z okna aplikace přímo do složky, do které chcete data kopírovat. 

Stejným způsobem pak můžete pracovat i s hudbou nebo videem. A to vždy v příslušné sekci. 

 

náhrada za iTunes 

 Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku