Produkt Počet kusů Cena s DPH
27. 10. 2020
archiv novinek

ESET+ZDARMA sluchátka od Xiaomi!

Je tu podzim a sním i akce, kterou jsme si pro Vás připravili ve spolupráci se společností ESET. Při nákupu programu ESET Internet Security získáte ZDARMA bezdrátová sluchátka Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic S 
v hodnotě 800 Kč! Níže naleznete podrobnější informace o bezdrátových sluchátkách Xiaomi a o programu ESET Internet Security. 
 

ESET Internet Security je nejen klasickou antivirovou ochranou, ale obsahuje i další bezpečnostní funkce, jako je například ochrana internetového bankovnictví a online plateb, která chrání prováděné finanční operace na internetu.
ESET Internet Security chrání před zneužitím webkameru a domácí router. Rodiče jistě ocení, že se ESET stará bezpečí celé rodiny. Rodičovská kontrola umožňuje zablokovat potenciálně nevhodný či nebezpečný obsah na internetu a v případě potřeby jej manuálně přidat do seznamu blokovaných stránek.

ESET Internet Security se v nejnovější edici pyšní novinkami WMI skenerem a skenerem registru systému Windows. WMI skenerem detekuje malware, který se může pomocí Windows Management Instrumentation maskovat, shromažďovat přihlašovací údaje a další citlivé informace. Skener registru systému Windows prohledává databázi registrů, které může útočník zneužít k nekalé činnosti. Malware tam totiž efektivně může maskovat svou činnost, aniž by cokoli instaloval. 

více informací o produktu naleznete ZDE:

Sluchátka Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic S

Bezdrátová sluchátka nabízejí vynikající zvuk, který se vyznačuje širším rozsahem basů. Výborně sedí v uších, komunikace prostřednictvím Bluetooth 5.0 s dosahem až 10m, odolné nabíjecí pouzdro, délka přehrávání až 4 hodiny, ovládání na sluchátku.

Zobrazit náhled sluchátek ---->

Klíčové funkce:

  • Bezdrátová sluchátka: Mi True Wireless Earbuds Basic S vám umožní poslouchat hudbu a telefonovat, bez obtěžujících zamotávajících kabelů
  • Vylepšená stabilita sluchátek: Díky vylepšenému Bluetooth 5.0 procesoru.
  • Režim jednoho sluchátka: Při použití jen jednoho sluchátka se režim připojení automaticky přepne. Není třeba sluchátka znovu párovat se zařízením.
  • Automatické párování: Po dokončení jednoduchého připojení se sluchátka při každém vyjmutí z pouzdra automaticky připojí k vašemu zařízení.
  • Pohodlné nošení: Ergonomický design zajišťuje pohodlné a bezpečné uchycení při cvičení jógy nebo jízdě na kole.
  • Kompaktní a přenosné: Díky lehkému provedení v uších neucítíte nic jiného, než hudbu. Každé ze sluchátek váží pouhých 4,1 gramu.
  • Ovládání jedním tlačítkem: Tlačítka na těle sluchátek vám umožňují snadno ovládat hudbu i hovory, bez obav z náhodné aktivace.
  • Hlasový asistent: Dvojím stisknutím aktivujete hlasového asistenta, který vám pomůže například najít správný směr, zkontrolovat kalendář a podobně.
  • Herní režim: Sluchátka podporují herní režim, který účinně snižuje zpoždění zvuku a latenci během hraní mobilních her.
Technické parametry sluchátek:
Hmotnost (jedno sluchátko): 4,1 g
Hmotnost (celková): 35,4 g
Kapacita (sluchátko): 43 mAh
Kapacita (pouzdro): 300 mAh
Typ ovládání: Tlačítko
Bluetooth verze: 5.0
Provozní vzdálenost: 10 m
Rozměry (sluchátko): 26,65×16,4×21,6 mm
Rozměry (pouzdro): 62×40×27,2 mm
Výdrž baterie (na jedno nabití): 4 h
Výdrž baterie (s pouzdrem): 12 h
Doba nabíjení (sluchátko): 1,5 h
Doba nabíjení (pouzdro): 2 h
Bluetooth profil: HFP/A2DP/HSP/AVRCP Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku