Produkt Počet kusů Cena s DPH
14. 1. 2019
archiv novinek

AVG 2v1 se 60% slevou!

Nezmeškejte jedinečnou příležitost získat kompletní sadu špičkových nástrojů pro ochranu před viry a ladění výkonu pro neomezený počet zařízení se slevou až 60 %! 

 

AVG Ultimate obsahuje aplikace Internet Security a TuneUp:

AVG Internet Security

Špičková ochrana nabitá intuitivními funkcemi, která poskytuje nekompromisní zabezpečení.Nová ochrana před ransomwarem, ochrana webové kamery, zdokonalený firewall a detekce hrozeb v reálném čase využívající umělou inteligenci, vám poskytnou vše potřebné k tomu, aby vás na internetu nic neohrozilo.

Kompletní popis produktu naleznete ZDE.

AVG PC TuneUp

Komplexní sada nástrojů pro ladění automaticky zrychluje váš počítač, čistí nepotřebná data, prodlužuje výdrž baterie, aktualizuje vaše nejdůležitější programy a opravuje drobné potížedříve, než přerostou ve skutečné problémy. Nezáleží na tom, jestli máte zbrusu nový počítač, nebo pracujete dlouhá léta na tom samém přístroji. Výsledky práce ladicích nástrojů vás překvapí.

Kompletní popis produktu naleznete ZDE.

 

AVG Ultimate Vám tak snadno zajistí ochranu před viry a zároveň i optimalizuje Váš počítač. 

 

 

ultimate

 Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku