Produkt Počet kusů Cena s DPH

DataAdvisor 5.0 - Individual Edition

Data Advisor je dalším produktem z dílny od firmy Ontrack DataRecovery, který představuje jednoduchý, ale účinný nástroj k vyhodnocování stavu Vašeho počítačového systému. Program rychle vyhodnotí "zdraví" Vašeho pevného disku, struktury souborů a počítačové paměti tak, že identifikuje problémy, které by mohly vést ke ztrátě dat.

Pokud se Vám nepodaří spustit Váš systém ve Windows, nemusíte se ničeho obávat, aplikace Data Advisor se spouští sama, takže poběží i v případě, kdy bude Váš systém mimo provoz.

Tento komplexní diagnostický nástroj můžete použít jak k diagnostice stávajících problémů, nebo také v rámci pravidelné údržby jako nástroj k identifikaci možných problémů, které by mohly vést ke ztrátě dat.

Data Advisor je šetrným diagnostickým nástrojem, který přeruší diagnostiku jakmile zjistí problém, takže nedojde k žádnému poškození.

Hlavní rysy programu

 • Kontrola stavu technologie SMART - informuje o všech varováních a upozorněních, zaslané pevným diskem
 • Kompletní prozkoumání povrchu
 • Rychlý test funkcí - čtení a vyhledávání fyzických problémů
 • Produkt podporuje segmenty naformátované jako FAT
 • Test systémové paměti - kontrola a ověření integrity paměti
 • Test struktury souborů - čtení a ověření integrity tabulek umístěných souborů (FAT) v DOSu, Windows 3.x, Windows 95, 98, Me, NT, 2000 a XP.

  Tato verze je určená pro domácí a nekomerční využití.

  Multilicence:

  Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


 • Zákaznická linka

  481 001 000
  každý pracovní den 8:00 - 17:00
  Kontaktní formulář

  Akce


  Výhody nákupu na SW.cz

  Proč nakupovat software u sw.cz?

  Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

  Možnosti platby


  Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


  E-shop roku


  SW.cz na Facebooku