Produkt Počet kusů Cena s DPH

Macro Express

S programem Macro Express můžete vytvářet makra pro všechny aplikace běžící pod Windows. Tyto makra Vám ušetří čas a námahu. S jejich pomocí můžete zautomatizovat běžné činnosti včetně psaní textu, spouštění www stránek, stažení souboru a vytváření poznámek a upozornění. Vytvořená makra mohou být spuštěna kombinací kláves podle libosti, z menu nebo pomocí časového nastavení. Tato verze také podporuje posílání emailů - obsahuje adresář a utilitku sloužící k vytočení modemového připojení k internetu. Spuštěná makra mohou být pozastavena, mohou čekat na vložení určitého textu nebo příkazu, změnit velikost okna, manipulovat s daty ve schránce nebo učinit komplexní rozhodnutí. Pro usnadnění startu s programem Macro Express slouží dobrá on-line nápověda.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku