Produkt Počet kusů Cena s DPH

OfficeFix PRO

Balík tří profesionálních utilit pro obnovu dat z poškozených souborů:

 • AccessFIX - obnovuje data z poškozených souborů databáze MS Access. Podporuje obnovu databází ochráněných heslem.
 • ExcelFIX - obnovuje data z poškozených souborů MS Excel. Obnovuje text, čísla, vzorce i vložené OLE objekty. Mezi další funkce patří například možnost uložení výsledku obnovy dat do CSV formátu.
 • WordFIX - obnovuje data z poškozených souborů MS Word

  Utility pracují v podstatě se všemi v současnosti používanými verzemi souborů z uvedených programů včetně například Wordu pro Macintosh.
  Jednotlivé utility se dají stáhnout (a zakoupit) i samostatně. Demo verze mají vždy omezenou funkčnost zobrazení či uložení výsledků obnovy dat, ale pro posouzení schopností programů a rozhodnutí se, zda si pořídit ostrou verzi tato zobrazení plně dostačují.
 • Multilicence:

  Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


  Zákaznická linka

  481 001 000
  každý pracovní den 8:00 - 17:00
  Kontaktní formulář

  Akce


  Výhody nákupu na SW.cz

  Proč nakupovat software u sw.cz?

  Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

  Možnosti platby


  Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


  E-shop roku


  SW.cz na Facebooku