Produkt Počet kusů Cena s DPH

PowerArchiver 2007 Personal - International Licence

PowerArchiver je program určený ke správě archivovaných souborů. Podporuje vytváření archivů typu LHA, CAB, TAR, TAR.GZ, TAR.BZ2 a BH. Dále podporuje čtení a extrakci archivů typu RAR (včetně nového formátu RAR v3), ARJ, ARC, ACE (včetně ACE v2), ZOO, BZIP2 a GZ.

PowerArchiver může také číst a extrahovat různé SFX archivy (ZIP SFX, CAB SFX, RAR SFX, ARJ SFX, ACE SFX, ARC SFX, LHA SFX). Podpora formátu PKZIP 4.5 umožňuje tvorbu velikostí neomezených souborů typu ZIP. V programu je integrována podpora antivirového programu a dále je jeho součástí i interní prohlížeč na soubory TXT, RTF, BMP, ICO, WMF a EMF. Užitné jsou funkce oprava archivu, vyhledávání v archivech, FTP přenos a šifrování.

Celý program je k dispozici v českém jazyce.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku