Produkt Počet kusů Cena s DPH

PowerZip

PowerZipje snadně použitelná kompresní utilitam která vám umožní odzipovat jakékoli soubory na vašem počítači. Můžete také vytvářet své vlastní zipové soubory použitím jednoduchého krok za krokem pomocníka.

Powerzip podporuje 11 různých zip formátů a nabízí varianty pokročilých funkcí, včetně macro funkce, která vám umožní automatizovat zip/unzip úkoly (pro zálohování atd.).

Program se také slučuje s Windows Explorer, takže vy můžete rychle unzip (nebo poslat emailem) soubory použitím menu pravého tlačítka. Také podporuje kreaci samo extraktovaných nebo enkryptovaných (heslem chráněných) archivů.

Dodatečné funkce zahrnují testování celistvosti archivu, zobrazení dokumentů, podpora pro externí prohližeče atd. Velice vhodné i pro začátečníky. .

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku