Produkt Počet kusů Cena s DPH

InSync

Aplikace umožňuje rychle tvořit kopie složek a souborů v nich obsažených. Tento nástroj lze použít pro zálohování a kopírování dat z jednoho počítače na jiný. V programu InSync můžete nastavit spuštění více synchronizačních úkolů a specifikovat jeden nebo více zdrojových adresářů. Každý adresář může být synchronizován do jednoho nebo více adresářů.

Program InSync používá sofistikované technologie, kopíruje data pouze ta, která jsou rozdílná mezi zdrojovým a cílovým adresářem. Lze nastavit různé profily pro různé úkoly, specifikovat soubory, které mají být vloženy, či ne. Je možné vyvolat i zpětnou akci. Program InSync neobsahuje plánovač, ale podporuje vstup z příkazové řádky pro zajištění úkolů bez vaší přítomnosti.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku