Produkt Počet kusů Cena s DPH

Magellan Explorer

Magellan Explorer je velmi rychlá a snadná cesta ke správě Vašich souborů, ať už na Vašem disku nebo kdekoliv na Internetu, např. na vzdáleném FTP serveru. Tento šikovný a multifunkční souborový manažer Vám dále umožní publikaci webových stránek, download a otevírání zip archivů, ale nahradí Vám také prohlížeč obrázků. To vše a ještě více v atraktivním, snadno ovladatelném balení.

Ovládání a nastavení celého programu je plně přizpůsobitelné Vašim potřebám a ve více než stovce voleb si nastavíte vše podle libosti. Program navíc lehce dokáže emulovat vzhled například Norton Commanderu nebo Průzkumníka z Windows. Pohyb mezi adresáři na místním disku, FTP servery i zabalenými archívy je jednoduchý za použití záložek, historie, tlačítek zpět a vpřed stejně jako u webových prohlížečů. Samozřejmostí je podpora drag and drop, klávesových zkratek nebo práce na pozadí.

Prohlížeč souborů zvládne:

  • ASCII soubory
  • Hexadecimální prohlížení jakéhokoliv souboru
  • Rich Text Formát (RTF)
  • obrázky formátu JPEG, PNG, BMP, TIFF, WMF, PCX, PIC, ...
  • Dokumenty programů skupiny Microsoft Office
  • HTML
  • ale i např. PDF
Program je velice všestranný a určitě stojí za to ho vyzkoušet.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku