Produkt Počet kusů Cena s DPH

Alcohol 120% Lifetime

Typ licence: nová licence
Počet licencovaných zařízení: 1
Délka licence: celoživotní upgrade
Dodání: elektronicky (e-mail)
Lokalizace: česká, slovenská
Platforma: Windows

Alcohol 120% umožňuje jak vytváření obrazů (image) tak jejich čtení. Image, neboli obraz je soubor, který obsahuje veškerá data vybraného CD či DVD. Můžete si tak zkopírovat vaše oblíbené CD s hrou na disk a při spouštění hry už není zapotřebí hledání CD a jeho vkládání do mechaniky. Čímž šetříte vaši optickou mechaniku i médium. Další výhodou jsou mnohonásobně rychlejší přístup a doba čtení, což oceníte při hraní náročnějších her. 
Klíčové vlastnosti:
  • Program Alcohol dokáže emulovat až 31 virtuálních CD a DVD mechanik současně. Takto emulovaná média, která jsou ve skutečnosti uložena na pevném disku, jsou podstatně rychlejší.
  • Uživatelské rozhraní je velmi příjemné a díky češtině téměř pro všechny intuitivní.
  • Obraz vytvoříte velmi jednoduše. Kliknete na ikonu: "Vytvořit image soubor" a zvolíte mechaniku, z níž se má číst. Pokud máte obraz hotový, stačí si vytvořit virtuální mechaniku a připojit k ní daný obraz. Ten připojíte jednoduše: dvojklikem. 
  • Alkohol 120% umožňuje zkopírovat CD nebo vypálit obraz.
  • Pro vypalování Alkohol 120% podporuje CD-R, CD-RW, DVD-R, DVD-RW, DVD-RAM, DVD+RW.
  • Součástí programu Alkohol 120% jsou i funkce pro "obcházení" ochran médií proti kopírovaní: emulace vadných sektorů (funkce, obcházející ochranné technologie SafeDisc a SafeDisc2), emulace opravy subkanálových dat (funkce, obcházející ochranné technologie Secu-Rom) a emulace Laserlock (funkce, obcházející ochranné technologie Laserlock). Tyto funkce jsou dostupné také při vytváření obrazu CD.
  • Dále je zde jednoduchý nástroj na vyhledávání image souborů na disku, využijí hlavně uživatelé, kteří si tyto soubory nějak rozumně neroztřídili a pak potřebují nějaký najít.
  • Následuje manažer mechanik, v kterém se dozvíte podrobnější informace o vašich mechanikách, optických discích a lze zjistit i informace systémové pro případné řešení problémů s aplikací.
  • Na rozdíl od jiných produktů, v programu Alcohol můžete nastavit opravdu spoustu funkcí. Počínaje různými zvuky při dokončení vypalování, přes zobrazení programu, vypalování, nastavení profilů, virtuálních mechanik a emulace. 
  • Alcohol 120% slouží i na vytvoření záložní kopie chráněných či nechráněných CD/DVD

Systémové požadavky:
Windows: 10/8/7/Vista/XP/2000
Windows Server 2003
RAM: 32MB
Místo na disku: 10GB
Jeden nebo více bus-mastering SCSI a nebo ATAPI
Jeden nebo více CD-ROM/DVD-ROM
Připojení k internetu pro aktivaci produktu
 
Podporované formáty
.mds, .iso, .bwt, .b5t, .b6t, .ccd, .isz, .cue, .cdi, .pdi and .nrg 

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku