Produkt Počet kusů Cena s DPH

Ashampoo Burning Studio 19

Typ licence: nová licence
Lokalizace: česká, slovenská
Platforma: Windows
Dodání: elektronicky (dodání e-mailem)

Ashampoo Burning Studio 19! Multimediální génius pro vaše filmy a fotografie, číslo jedna pro vypalování, zálohování a konvertování souborů!
Vypálí vaše soubory, filmy a hudbu na jakékoliv CD, DVD nebo Blu-ray disky. Je to jednoduché, rychlé a bezpečné! Vypalujte data, vytvářejte audio CD, vytvářejte zálohy nebo produkujte své vlastní filmy - možnosti jsou nekonečné. Dokonce i pokročilé projekty jako video DVD nebo animovaná menu s výběrem scén je otázka několika minut.
 
Podívejte se na tabulku vlastností, novinek a vylepšení! 

Klíčové vlastnosti:
  • Jednoduché kopírování CD, DVD a Blu-ray disků
  • Tvorba slideshow
  • Přehled historie posledních 20 projektů včetně funkce obnovy
  • Vypalování filmů a fotografií s animovaným menu
  • Rozsáhlé zálohovací funkce s podporou šifrování a hesel
  • Zálohování mobilních telefonů a tabletů
Tabulka vlastnosti
 
Ochrana proti poškrábání
Nová ochrana před poškrábáním zachovává vaše data. Škrábance mohou způsobit, že povrch disku nebude čitelný a soubory budou neopravitelné. Ashampoo Burning Studio 19 rozprostírá vícenásobné kopie po celém disku spolu s nástrojem pro nouzovou obnovu. Tímto způsobem můžete své soubory obnovit, i kdyby se disk poškrábal.

Praktická historie
Už se nám to všem někdy stalo. Chcete upravit předchozí projekt a nemůžete si vzpomenout, jestli jste ho uložili a když ano, tak kam? Nová funkce "historie" zobrazuje 20 posledních projektů. Obnovit je můžete jednoduše jedním kliknutím na tlačítko. Budou obnoveny všechny úpravy, úpravy návrhu a všechny vybrané soubory. Své projekty už jen tak neztratíte!

Univerzální video editor
Použijte jeden z nejjednodušších video editorů! Šetřete čas a kombinujte obrázky a videa za pomoci jen několika kliknutí. Pokud chcete, můžete upravit dobu zobrazení jednotlivých snímků, přidat přechody a máte hotovo!

Ten správný formát pro každý film
Vytváření a vypalování filmů je jedna z hlavních sil Ashampoo Burning Studio. Pro zajištění maximální kompatibility se všemi dostupnými přehrávači, program podporuje většinu běžných formátů. Od MPEG4, H.264 až AAC. Ať už jde o jednoduché nahrávky z mobilu nebo ambiciózní filmové projekty, Burning Studio 19 je pro vás tou správnou volbou.

Tvořte filmy a slideshow
Burning Studio 19 nezná limity! Stříhejte filmy, přidávejte intra a outra, vložte titulky a hotové motivy pro profesionální výsledky. Přidejte vlastní grafiku a zvuky, tvořte úžasné prezentace s hudbou na pozadí a proměňte své vzpomínky na vizuální mistrovské dílo. Můžete si i navrhnout obaly na CD, použijte k tomu např. funkci mozaiky a spoustu šablon.

Bezpečné víceúčelové vypalování
Burning Studio má nápaditý přístup i k jednoduchým úlohám, jako je vypalování dat na disk. Spanning disku umožňuje jednoduché rozdělení dat mezi více disků. Podporuje automatické přehrávání s vlastním menu a silnou ochranou heslem pro šifrované disky. Navíc nová ochrana proti poškrábání zajišťuje, že data zůstanou čitelná i při silně poškozeném povrchu disku.

Systémové požadavky
Windows: 10/8.1/8/7
RAM: 2GB
Místo na disku:
  • 250MB na instalaci
  • 9GB pro dočasné soubory (DVD)
  • 25/50 GB pro Blu-ray
  • 100 GB pro Blu-ray XL
Grafická karta: DirectX 9 Hardware Pixelshader v2.0, min. 128 MB RAM
Zvuková karta: jakákoliv standardní zvuková karta
Připojení k internetu: vyžadováno pro aktivaci a ověření licence. Licence je ověřována opakovaně v pravidelných intervalech.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.

Další varianty produktu:

Ashampoo Burning Studio
Nová licence:

399 Kč Ashampoo Burning Studio 20

Upgrade/Prodloužení/Obnova licence:

299 Kč Ashampoo Burning Studio 20 UpgradeZákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku