Produkt Počet kusů Cena s DPH

VSO CopyTo ,doživotní licence + aktualizace na 1 rok

 • VSO CopyTo ,doživotní licence + aktualizace na 1 rok
  Skladem
  Způsob dodání: elektronicky (ESD)


  Původní cena: 529 Kč
  449 Kč
  371 Kč bez DPH

Program CopyTo umožňuje vypálení různého obsahu na CD/DVD/ISO/Blu-ray. Pro svou jednoduchost je vhodný pro začátečníky, ale ocení jej jistě i pokročilé uživatele. 

Hlavní vlastnosti CopyTo:

 • Zahrnuje vše co je potřeba k vypalování – snadno se používá, umožňuje vypalování audia, videa, dat i souborů iso. Je kompatibilní se všemi řadiči a disky, umí vypálit DVD nebo Blu-ray video, které přehraje i domácí přehrávač.
 • Má intuitivní a odolný software – analyzátor projektu navrhne nejlepší výstupní formát. Program poskytuje přehled o vybraných souborech a zbývajícím volném prostoru na disku. V závislosti na obsahu projektu vloží na disky malý přehrávač pro snadné přehrávání. Integrované hlasové oznámení informuje o tom, co proběhlo.
 • Umožňuje vypalování hudby – od vytvoření mp3 CD nebo jiného mp3 disku, až po vypálení mp3 na CD. Automaticky převádí do formátu mp3 jiné zvukové formátů, extrahuje audio z jiných souborů (webové videoklipy apod.) a také převádí video do souboru mp3. Umožňuje vytváření playlistů.
 • Vytvoření ISO – vytvoří obraz disku, podporováno ISO a BIN/CUE. Umožňuje vytváření a modifikace souborů ISO.
 • Podpora multi-session – umožňuje vytváření multi-session disků. Rozhraní zobrazuje stávající relace, které jsou již vypálené na disku.
 • Poskytuje nejnovější technologie – například plánování uživatelského nebo pravidelného zálohování, nastavitelnou rychlost vypalování, bezpečné vypalování na DVD, podporu Unicode/ISO/Joliet/UDF 2.5 (unicode) systémových souborů,  umožňuje vypalovat více kopií najednou a zkontrolovat disk po vypálení.

Program CopyTo nabízí jednoduchou alternativu k vypalovacím programům.

Typ licence: nová licence
Délka Licence: doživotní licence + aktualizace na 1 rok
Dodání: elektronicky (e-mailem)


Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku