Produkt Počet kusů Cena s DPH

WinBatch

WinBatch je jednoduchý skriptovací jazyk pro Windows XP, 2000, NT, ME, 98 a 95. Umožňuje vytvářet speciální makra, která lze zkompilovat a aktivovat například pomocí klávesových zkratek.

Program je založen na jednoduchém jazyku Windows Interface Language (WIL), který obsahuje zhruba 500 funkcí pro matematické operace, správu sítě, zpracování vstupu, práci se soubory a adresáři, ovládání disků, úpravu Widows, DDE, OLE, ftp,...

Jazyk je velmi snadno pochopitelný a vývoj v něm je jednodušší, než v plnohodnotných vývojových nástrojích jako Borland Delphi nebo MS Visual Basic. Navíc má velmi dobrý přístup k interním funkcím Windows (Win API).

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku