Produkt Počet kusů Cena s DPH

ConceptDraw MINDMAP 11, komerční licence

Typ licence: nová licence
Počet uživatelů: 1
Počet licencovaných zařízení: 1
Délka licence: celoživotní
Dodání: elektronicky (e-mailem)
Platforma: Windows, MacOS
Licence je na jméno uživatele. Lincene slouží ke komerčním účelům. Nepodporujeme licence na souběžné používání. Všechny licence umožňují používat produkty v počítačích Mac a PC pro jednoho pojmenovaného uživatele. 

ConceptDraw MINDMAP 11, přední softwarový nástroj pro mapování mysli zahrnuje komplexní sadu řešení pro navrhování a vytváření časově úsporných map mysli. Vytvářejte myšlenkové mapy, které intuitivně ilustrují váš myšlenkový proces. Uspořádejte nápady a data pomocí komplexního nástroje produktivity, který je flexibilní a snadno použitelný. Vytvořte skvělý sortiment stylů a formátů dokumentů. Vytvářejte živé prezentace z myšlenkových map a poté je exportujte do MS PowerPoint nebo webových stránek. Ideální pro brainstorming, slouží jako skvělá pomůcka při studiu, plánování projektů, řízení schůzek, psaní poznámek a mnoho dalšího. Využijte svou kreativitu při plánování, organizaci a komunikaci. Předpokládáme, že se ConceptDraw MINDMAP v11 stane pomocníkem, který vám s tím pomůže.

 

Klíčové vlastnosti:  

NOVINKY! 

  • Panel řešení
  • Nové nástroje pro zarovnávání témat
  • Hraniční nadpis
  • Témata Sloučení nástroje
  • Podpora tmavého režimu v systému MacOS
Panel Nové řešení obsahuje seznam řešení mapování mysli.
Nástroje pro zarovnávání témat. Na panelu Uspořádat se zobrazí nové nástroje pro zarovnání témat. Nástroj Zarovnání je užitečný pro zarovnání témat mapy mysli, plovoucích témat, obrázků a nakreslených objektů.
Boundary Title. Možnost přidat název k hranicím umožňuje použít nástroj Hranice k seskupení vizuálních rámečků pod obecný název.
Slučování Témat. Je implementována možnost sloučení témat.
Vylepšení uspořádání popisků. Nyní můžete snadno umístit popisky úhledně a rovnoměrně ve vztahu k jejich nadřazeným tématům.
Možnosti vyhledávání a filtrování.
Podpora tmavého režimu v systému MacOS.
 

Brainstormingové myšlenky
Všechny týmy zapojené do vytváření nápadů potřebují organizační schopnosti nalezené v režimu Brainstorm. ConceptDraw MINDMAP v11 poskytuje režim brainstormingu jedním kliknutím. Vestavěný časovač udržuje týmovou brainstormingovou relaci na cestě. Po ukončení brainstormingu je výsledná mapa mysli skvělým způsobem, jak diskutovat, upravovat, rozvíjet, odstraňovat a organizovat nápady. 

Výměna dat
ConceptDraw MINDMAP v11 překonává hranice výměny dat mapování mysli pro projektové manažery a mapovače mysli. Nabízí možnost výměny dat s aplikacemi Microsoft Project, Microsoft Office, ConceptDraw PROJECT v10, MindManager, XMind a FreeMind. MINDMAP v11 také poskytuje možnost exportu do formátu souboru DIAGRAM v13 ConceptDraw.
 
Prezentace map mysli
ConceptDraw MINDMAP v11poskytuje sadu nástrojů pro rychlé vytvoření prezentace. Pomocí nástrojů pro úpravy MINDMAP neexistuje rychlejší způsob vytváření prezentace. Intuitivní funkce umožňují výběr oblastí map mysli, které mají být zahrnuty do každého snímku. Poté přetáhněte pohledy na sekvenční snímky. Po dokončení sekvenčního snímání je pak snadné rychle přejít do režimu náhledu prezentace. Výslednou prezentaci lze exportovat do MS PowerPoint a sdílet s týmem nebo světem.
 
Vizuální prvky
S ConceptDraw MINDMAP v11 je snadné začlenit grafické obrázky do vašich map, což mapy ještě více ovlivní. Není nic jednoduššího než přidávat obrázky do mapy mysli pomocí grafického panelu nástroje. Obrázky mohou přidat směs kreativity a funkčnosti a poskytnout vaší mapě výrazný vzhled. Obrázky můžete přidat do kterékoli části mapy.
 
Hypertextové odkazy a poznámky
Rozšířit jakékoli téma mapy mysli pomocí Hypernote. Je to směs poznámek s více hypertextovými odkazy. Spánek mysli s hypernotes může snadno podporovat působivé množství znalostí v jedné mapě. Všechno je na dosah ruky. 

Systémové požadavky: 
macOS
macOS® 10.13, 10.14 and 10.15
CPU: Intel
RAM: minimum 2 GB
HDD: 650 Mb
Windows
Microsoft Windows® 7 SP1, 8.1, 10 (64-bit certified)
CPU: Intel or AMD; 1.8 GHz or higher
RAM:  minimum 2 GB
HDD: 540 Mb disk space (1.5 GB during the installation) 

 


Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.

Další varianty produktu:

ConceptDraw MINDMAP
Nová licence:

1 906 Kč ConceptDraw MINDMAP 11, akademická licenceZákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku