Produkt Počet kusů Cena s DPH

ConceptDraw PROJECT 10, komerční licence

 • ConceptDraw PROJECT 10, komerční licence
  Způsob dodání: elektronicky (ESD)

  Původní cena: 9 208 Kč
  8 287 Kč
  6 849 Kč bez DPH

Typ licence: nová licence
Počet uživatelů: 1
Počet licencovaných zařízení: 1
Délka licence: celoživotní
Dodání: elektronicky (e-mailem)
Platforma: Windows, MacOS
Licencování: 
Licence je na jméno uživatele. Lincene slouží ke komerčním účelům. Nepodporujeme licence na souběžné používání. Všechny licence umožňují používat produkty v počítačích Mac a PC pro jednoho pojmenovaného uživatele. 


PROJEKT 10 je software pro řízení projektů.
ConceptDraw PROJECT v10 je plně vybavený nástroj pro řízení projektů, který poskytuje plnou škálu funkcí potřebných pro úspěšné plánování a provádění projektů. Mezi podporované funkce patří správa úkolů a zdrojů, podávání zpráv a kontrola změn. Integrace s dalšími produkty ConceptDraw OFFICE pomáhá zlepšit řízení projektů využitím síly mapování mysli a vizualizace dat. Nejnovější vydání ConceptDraw PROJECT v10 je zaměřeno na zlepšení viditelnosti a poskytuje některé nové funkce, které pomáhají profesionálům vizualizovat, udržovat a komunikovat více projektů ještě efektivněji.

Klíčové vlastnosti: 

NOVINKY!
 • Stav dokončení úkolu v panelu více projektů
 • Vizualizace základní linie projektu
 • Podpora tmavého režimu v systému MacOS.
Stav dokončení úkolů. Nyní můžete zobrazit barevné grafické znázornění hodnoty dokončení úkolů každého projektu v Ganttově grafu v zobrazení Projektor Multiproject.
Vizualizace základní linie projektu. Proces sledování základních linií v PROJEKTU je jednodušší. Jakmile uložíte základní čáru projektu, můžete ji přepnout do zobrazení Ganttova diagramu projektu. Schopnost vidět změny ve výchozím plánu graficky umožňuje snadno porovnat skutečný plán projektu s plánovaným.
Přidána možnost přiblížení / oddálení zobrazení Gant Chart pomocí touchpadu.

Podpora tmavého režimu v systému MacOS. 

Další vlastnosti:  

Systémové hlášení
Spravujte změny projektu rychle pomocí tradičních tabulkových zpráv o projektech, hlášení map mysli a vizuálních panelů projektu. Project Dashboard konsoliduje aktuální informace na jednu obrazovku, máte silný vizuální pohled na projekt, který vám umožňuje okamžitě sledovat a sdílet stav projektu. 

Přidělení zdrojů
Spravujte zdroje na více projektech z jednoho místa. Zobrazit přiřazení zdrojů k úkolům ve všech projektech. Identifikujte oblasti přetížení zdrojů v projektech a upravte je z jediného pohledu. 

Panel pro více projektů
Při práci na více projektech najednou, s využitím jediného týmu sdíleného mezi projekty, je schopnost sledovat stavy těchto projektů vedle sebe dramaticky důležitá. Panel Multiproject Dashboard poskytuje jedinečnou schopnost vizuálního sledování výkonu více projektů. Panel Multiproject Dashboard umožňuje správu více projektů z jednoho souboru. Společný fond zdrojů pro více projektů umožňuje organizaci využití všech zdrojů s maximální účinností.

Spolupracující prostře
Sdílejte a spolupracujte na svých projektových plánech se zúčastněnými stranami projektu prostřednictvím volitelné cloudové služby ConceptDraw PROJECT Server.


Systémové požadavky: 
macOS
macOS® 10.13, 10.14 and 10.15
CPU: Intel
RAM: minimum 2 GB
HDD: 650 Mb
Windows
Microsoft Windows® 7 SP1, 8.1, 10 (64-bit certified)
CPU: Intel or AMD; 1.8 GHz or higher
RAM:  minimum 2 GB
HDD: 540 Mb disk space (1.5 GB during the installation) 

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku