Máte dotaz? Napište nám
Po–Pá: 8:00–17:00

XSign ActiveX for Windows Mobile, Server licence

Výrobce: Lizard Labs
Kód produktu: 11419
Šifrovací softwarové komponenty, které přinášejí silné zabezpečení vašich dat a aplikací. Mohou být použity k podpisu, šifrování a dešifrování dokumentů XML.
více o produktu
Elektronicky / Dodáváme do 1 - 2 pracovních dnů (Co to znamená?)
26 273 Kč 21 713 Kč bez DPH

XSign je softwarová komponenta ActiveX. XSign byl vyvinut pro bezpečné osobní a obchodní transakce. Umožňuje XML digitální podpis za pomoci certifikátů přes internet a intranet. XSign poskytuje vynikající integritu dat, hlášení, autentizaci podepisujícího a ověření autora podpisu pro všechny typy dat uložených v XML dokumentu. XML Signature je rozvíjející se standard pro digitální podpisy, který řeší jak zvláštní problémy a tak i požadavky, které představuje XML pro podpisové operace a využívá syntaxi XML pro zachycení výsledku, což zjednodušuje jeho integraci do aplikací XML.

Vlastnosti XSign ActiveX:

  • XSign je ActiveX komponenta, a může být použita jak na webové bázi, tak na desktopových aplikacích
  • Kompatibilní s Microsoft.Net, ASP.Net a mnoha dalšími knihovnami pro ověření podpisu
  • Samostatná instalace, není potřeba MS XML, CAPICOM a další komponenty 
  • Implementuje standard XML digitálního podpisu konsorcia W3C a Internet Engineering Task Force (IETF)
  • Certifikáty X.509 jsou používány pro generování podpisů
  • Podpora pro uživatelská uložiště certifikátů pro vyhledání certifikátů, což znamená, že všechna zařízení včetně instalovaných certifikátů na počítači, čipových karet a USB tokenů, mohou být použité pro generování podpisů.
  • Dostupné jako  XPCOM pro Firefox a ActiveX na desktopových počítačích a dostupné jakos ActiveX pro kapesní PC a chytré telefony (verze pro Windows Mobile s Pocket Internet Explorerem).

Server License
Umožňuje používat software v jakémkoli vývojovém prostředí pro vývoj webových a desktopových aplikací. Umožňuje používat software na jednom síťovém serveru, který má jedinečný název domény nebo IP adresu. Licence bude platná pouze pro internetové / intranetové aplikace umístěné na tomto serveru. Můžete distribuovat nebo převádět redistributovatelné soubory bez licenčních poplatků (a / nebo jakýkoli vyvinutý software) do té míry, že jsou použity samostatně na jednom nebo více počítačích na straně klienta / pracovní stanice obsloužené serverem. Garantuje tak nevýhradní právo používat komponenty softwaru pro navrhování, vývoj a testování vyvinutého softwaru libovolným počtem vývojářů v rámci organizace.

Platforma: Windows Mobile 5.0 a novější

Kde najdu produkt

Recenze

Máte zkušenost s tímto zbožím?

Napište recenzi a pomozte ostatním s výběrem.

Napsat recenzi

Diskuze

Máte dotaz k produktu „XSign ActiveX for Windows Mobile, Server licence“?

Napište nám a my vám rádi odpovíme.

Napsat dotaz

Jste firma a máte zájem o větší počet licencí?
Jste škola nebo státní instituce?

Připravíme nabídku přesně podle vašich potřeb

napište na multilicence@sw.cz
nebo volejte 481 001 003
Nahoru