Produkt Počet kusů Cena s DPH

O&O SafeErase 15 Professional, 1 PC

Typ licence: nová licence
Počet licencovaných zařízení: 1
Délka licence: doživotní
Dodání: elektronicky (e-mail)
Lokalizace: anglická, německá
Platforma: Windows

O&O SafeErase 15 trvale odstraní vaše důvěrné soubory pomocí uznávaných metod, takže obnovení není nikdy možné, a to ani při použití nejlepšího softwaru pro obnovu souborů. Vaše osobní fotografie a důvěrné dokumenty se mohou snadno dostat do nesprávných rukou, když prodáváte, rozdáváte nebo likvidujete starý počítač nebo pevné disky. Krádež identity je nyní široce rozšířenou bezpečnostní hrozbou. Důvodem je, že kliknutí na „Odstranit“ neznamená, že vaše soubory budou trvale smazány. Dokonce ani formátování pevného disku nestačí k trvalému odstranění dat.
 

Klíčové funkce: 
 • „Okamžité smazání“: Výběr souborů v kontextové nabídce vyvolá mini-dialog, ze kterého lze okamžitě vymazat
 • Trvale smaže soubory, složky, paměťové karty a USB klíče
 • Vymaže celý počítač, není třeba žádné spouštěcí médium
 • Vymaže internetové stopy a dočasné programové soubory
 • Šest metod pro trvalé vymazání důvěrných dat
 • Podrobné zprávy jako důkaz vymazání
 • Analytický nástroj pro vyhledávání nebezpečných smazaných souborů
 • Upravená metoda mazání pro SSD (Solid State Disky) s SolidErase 
 • Vylepšené řízení sestav a činností
 • O&O SafeErase 14: Předchází krádeži identity bezpečným mazáním dat!
 • Optimalizace rychlosti procesů mazání
 • Nástroj Scan pro vyhledávání nebezpečných odstraněných souborů
 • Kompletně předělaný Algoritmus TotalErase
 • Podpora nejnovějších verzí prohlížeče pro mazání historie internetu 
 • Připojení k vlastní službě umožňuje spuštění v uživatelském kontextu
Nové a vylepšené funkce
Kromě mnoha drobných vylepšení obsahuje O&O SafeErase analytický nástroj, který prohledá váš počítač na dočasné a nebezpečně smazané soubory. Pouhým několika klepnutími můžete svůj počítač vyčistit, aby neoprávněné strany nikdy neměly možnost prozkoumat staré soubory pro možné zneužití. SSD lze také detekovat a odstranění provedené na nich bude provedeno šetřící prostředky. Díky pokročilé a vylepšené správě zpráv je používání O&O SafeErase ještě pohodlnější.
Ochrana Internetu
Při surfování po internetu prohlížeč obvykle ukládá soubory Internetu na pevný disk bez povšimnutí. Tyto soubory mohou obsahovat informace o navštívených webech nebo o zadaných heslech. Nezáleží na tom, zda se jedná o cookies, data zadaná do formulářů nebo historii prohlížení - O&O SafeErase uvádí všechny informace uložené pro každý prohlížeč, který používáte, a pak je může SafeErase smazat jednotlivě nebo jako svazek. Po smazání nikdo nebude schopen detekovat vaši aktivitu na internetu a vaše online účty budou chráněny před neautorizovaný přístup.
Bezpečné vymazání celého počítače
Vymazáním dat z celého počítače můžete natrvalo odstranit všechna data před likvidací, prodejem nebo předáním počítače. Všechny soubory, nastavení, aplikace. a samotný operační systém se odstraní, takže obnova není možná. Můžete si být jisti, že vaše data nikdy nikdo neobnoví a zneužije je. S O&O SafeErase můžete dokonce vymazat celý počítač bez počátečního média (např. Boot CD).
Šest metod pro vaši bezpečnost
O&O SafeErase vám umožňuje vybrat si ze šesti různých způsobů mazání. Metody mazání se liší počtem běhů a typem procesu přepisování. Tyto metody zajišťují maximální bezpečnost bez ohledu na vaše požadavky. Kromě standardizovaných metod vymazání Ministerstva obrany USA (DoD) a Německého federálního úřadu pro bezpečnost informací (BSI) můžete také vybrat komplexní matematickou metodu (Gutmann) metoda), která je srovnatelná s nejvyšší úrovní zabezpečení. V této vědecky schválené metodě mazání dat jsou odpovídající oblasti pevného disku přepsány 35krát pomocí přesně definovaných pravidel spolu s pevnými a náhodnými hodnotami. Tímto způsobem O&O SafeErase překračuje dokonce požadavky DoD a BSI. Rychlé mazání lze také provést pouhým přepsáním dat nulami.

Systémové požadavky: 
Operační systém: Windows® 10, 8 (všechny edice)
32/64-bit podpora
Volné místo na disku: 20 MB 
.Net Framework 4.7.1
Minimální požadavek na příslušný operační systém  Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.

Další varianty produktu:

O&O SafeErase
Nová licence:

1 226 Kč O&O SafeErase 15 Professional, 5 PCZákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku