Produkt Počet kusů Cena s DPH

AVG Internet Security - Multi-Device, 10 zařízení, na 2 roky ESD

Typ licence: nová licence na 2 roky
Počet licencovaných zařízení: 10 zařízení (pouze pro soukromé a domácí použití. Není určeno pro komerční a firemní použití)
Dodání: elektronicky (e-mail)


AVG Internet Security představuje více ochrany, méně starostí. Vysoce výkonná ochrana pro váš dokonalý klid při nakupování, používání bankovnictví nebo sledování videa online.

Snadno se instaluje! Chrání Váš počítač před viry! Spywarem! Ransomwarem! Rootkity! Trojskými koni a jiným škodlivým malwarem!

AVG Unlimited

 Porovnání verzí AVG Internet Security a AVG AntiVirus

Vynikající a snadno použitelná ochrana, kterou ocení každý! 

Snahou výrobce je zastavit viry ještě před tím, než se dostanou do vašeho počítače. Kontrolujeme vaše soubory dříve, než je otevřete, vaše odkazy na síti Facebook dříve, než na ně kliknete, vaše e-maily předtím, než se k vám dostanou a webové stránky před jejich návštěvou.

 • AntiVirus pomáhá blokovat a odstraňovat viry, červy a trojské koně a bránit jejich šíření.
 • AntiMalware (Rezidentní štít AVG) chrání počítač před malwarem a pomáhá blokovat infikované soubory.
 • AVG Anti-Rootkit odhaluje a odstraňuje nebezpečné rootkity, které skrývají škodlivý software s úmyslem převzít kontrolu nad počítačem.
 • Kontrola pošty AVG odhaluje infikované nebo škodlivé příchozí přílohy, aby nepoškodily váš počítač. Funguje jako doplněk pro e-mailové klienty (například Microsoft Outlook® 2010) nebo jako testovací modul pro účty POP3, SMTP a IMAP.
 • AVG Protective Cloud Technology identifikuje a předchází novým hrozbám „v cloudu“ díky automatickým aktualizacím antivirového softwaru.
 • AVG Community Protection Network okamžitě promění každou novou hrozbu objevenou kterýmkoli členem komunity v ochranu pro všechny. Pomáhá tedy zvyšovat úroveň antivirové ochrany pro celou komunitu AVG.
 • AVG LinkScanner® Surf-Shield je technologie inteligentní prevence, která zabraňuje v přístupu k infikovaným nebo nelegálním webovým stránkám. Aktivně kontroluje každou webovou stránku před tím, než na ni kliknete, a v případě podezření zabrání jejímu otevření.
 • Ochrana sociálních sítí AVG kontroluje odkazy, k jejichž výměně dochází na sociálních sítích jako Facebook®, Twitter® apod.

Blokuje nevyžádané a podvodné e-maily
AVG Anti-Spam vás zbaví spamů a podvodných e-mailů. Díky testování všech vašich e-mailů na přítomnost podezřelého obsahu či kódu je tady jen minimální riziko, že se stanete obětí podvodu.

Blokování nebezpečných odkazů a souborů
Pokročilá ochrana, která umožňuje bezpečné sdílení souborů - AVG Online Shield™ kontroluje soubory před stažením pro zajištění jejich bezpečnosti a chrání vás při výměně souborů v rámci služeb MSN, Yahoo! a ICQ.

Nezanechá žádné známky po vašich odstraněných souborech
Chcete opravdu trvale odstranit soukromé údaje? Po kliknutí na tlačítko Smazat nemůžete mít nikdy stoprocentní jistotu, že jsou soubory nenávratně smazány. Nástroj File Shredder je pro vás ten pravý.

Pomáhá zajistit, že soukromé soubory zůstanou v bezpečí 
Zajistěte si vyšší ochranu osobních údajů pomocí šifrování a ukládání souborů! Tato další vrstva zabezpečení „Datový sejf“ vám zajistí ochranu osobních údajů před zvědavými pohledy a větší pocit bezpečí.

Ochrana před sledováním a krádeží dat
Základní nástroje nezbytné k řízení toho, kdo bude schopen vidět a používat informace o vaší aktivitě na internetu. Vaše soukromí je důležité. Ať už se jedná o vaši identitu nebo o to, kdo sleduje informace o vás a jak s nimi nakládá – v obou případech máme vše pod kontrolou.

 • Funkce AVG Do Not Track informuje o tom, které webové stránky shromažďují data o vaší činnosti online, a poskytuje vám možnost jim v tom zabránit.
 • AVG Identity Protection™ udržuje vaše osobní informace v bezpečí během prohlížení internetu a také brání zločincům v krádeži osobních dat ve vašem počítači.
 • Anti-Spyware ochrání vaši identitu před spywarem a adwarem, které sledují osobní informace.
 • AVG WiFi Guard vám pomůže se vyhnout nebezpečným přístupovým bodům WiFi využívaným hackery tím, že vás upozorní, když se počítač pokusí připojit k neznámé síti WiFi.

AVG Enhanced Firewall zabrání hackerům v přístupu k vašim osobním datům
Jedinečná ochrana pro čísla kreditních karet, údaje bankovních účtů a další osobní informace, které zadáváte online - ať už kupujete cokoli a máte účet u jakékoli banky, nejdůležitější je vědět, že vše probíhá bezpečně. AVG dává pozor na osobní údaje, které zadáváte na internetu, a zajišťujeme tak jejich bezpečnost. Vy se můžete věnovat nákupu samotnému.

Zajišťuje rychlý chod počítače
Rychlejší testování a rychlejší chod počítače, jelikož antivirový software by vás nikdy neměl zpomalovat. Každý uživatel se obává, že instalování množství aplikací snižuje výkon počítače. Software AVG je navržen tak, aby vás nikdy nezpomaloval.

 • AVG Turbo Scan dramaticky zkracuje dobu trvání bezpečnostního testování díky inteligentnější sekvenci celého procesu, která se řídí pořadím, v jakém byly otestované soubory uloženy na disk.
 • Herní režim pozastavuje testování a aktualizace během hraní, aby nedocházelo ke zpomalení nebo zamrznutí. Také chrání váš digitální profil před hackery, kteří by mohli chtít ukrást a prodat vaše odměny ve hrách.
 • AVG Smart Scanner testuje počítač pouze tehdy, když jej nepoužíváte. Jakmile pohnete myší nebo stisknete klávesu, okamžitě sníží prioritu procesu na nízkou. Díky ignorování souborů, které již byly testovány a jsou bezpečné, lze minimalizovat dobu trvání testování.

Užitečné tipy a upozornění
Aplikace rozpoznává potíže s výkonem a v intuitivním rozhraní nabízí možnosti reakce. Pokud dojde k problému, budete na něj upozorněni, abyste mohli vybrat nejvhodnější akci, například extrémně snadnou opravu jedním kliknutím. A protože je rozhraní nyní ještě propracovanější, vše je mnohem snazší.

 • AVG Advisor reaguje na problémy s výkonem doporučeními pro zrychlení prohlížení. Upozorňuje na aplikace, které výrazně zatěžují připojení nebo paměť a nabízí možnost je ukončit.
 • Intuitivní rozhraní je navrženo tak, aby bylo používání ochrany softwarem AVG 2015 co nejjednodušší. To vše v souladu s naší snahou nabízet skvělé produkty, které vás nebudou obtěžovat zbytečnými dotazy. Plně kompatibilní se systémem Windows® 8.
 • AVG Auto-Fix odhaluje a upozorňuje na veškerá bezpečnostní rizika a nabízí jednoduché tlačítko pro automatickou opravu jedním kliknutím, která problém opraví a uvede systém do optimálního režimu ochrany.
 • AVG Auto-Updates - zatímco neustále inovujeme a aktualizujeme naši technologii ochrany, zajišťujeme pro vás automatické aktualizace, aby bylo vaše zabezpečení neustále na maximální úrovni.

Máte nárok na EDU slevu, která je určena pro školství a zdravotnictví?

 • mateřské, základní, střední a vysoké školy (státní i nestátní)
 • státní i nestátní zdravotnická zařízení, lékaři se smlouvami s některou zdravotní pojišťovnou a ostatní zdravotnická zařízení, příspěvkové organizace, ústavy sociální péče, apod.
Nabídku si prosím vyžádejte na čísle 481 001 000 nebo emailem info@sw.cz.

Systémové požadavky

CPU: min. Intel Pentium 1,5 GHz nebo rychlejší (doporučen 1,8 GHz)
Paměť: 512 MB paměti RAM
Místo na disku: 1000 MB pro instalaci (doporučeno 1 550 MB)
Prohlížeč: Microsoft Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome
Operační systém:
Windows: 10, 8, 7

MacOS: 10.10 Yosemite nebo vyšší
Adroid: 5.0 (Lollipop, API 21) nebo vyšší
iOS:  12.0 nebo vyšší 

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.

Další varianty produktu:

AVG Internet Security
Nová licence:

1 124 Kč AVG Internet Security - Multi-Device, 10 zařízení, na 1 roky ESD

726 Kč AVG Internet Security for Windows, 1 PC, 1 rok ESD

1 271 Kč AVG Internet Security for Windows, 1 PC, 2 roky ESD

908 Kč AVG Internet Security for Windows, 2 PC, 1 rok ESD

1 634 Kč AVG Internet Security for Windows, 3 PC, 1 rok ESD

2 360 Kč AVG Internet Security for Windows, 3 PC, 2 roky ESD

1 583 Kč AVG Internet Security for Windows, 4 PC, 1 rok ESD

2 541 Kč AVG Internet Security for Windows, 4 PC, 2 roky ESD

1 769 Kč AVG Internet Security for Windows, 5 PC, 1 rok ESD

2 949 Kč AVG Internet Security for Windows, 5 PC, 2 roky ESD

Upgrade/Prodloužení/Obnova licence:

617 Kč AVG Internet Security for Windows, prodloužení 1 PC na 1 rok, ESD

1 081 Kč AVG Internet Security for Windows, prodloužení 1 PC na 2 roky, ESD

1 157 Kč AVG Internet Security for Windows, prodloužení 3 PC na 1 rok, ESD

2 006 Kč AVG Internet Security for Windows, prodloužení 3 PC na 2 roky, ESD

1 505 Kč AVG Internet Security for Windows, prodloužení 5 PC na 1 rok, ESD

2 506 Kč AVG Internet Security for Windows, prodloužení 5 PC na 2 roky, ESD

2 778 Kč AVG Internet Security for Windows, prodloužení 10 PC na 1 rok, ESD

4 881 Kč AVG Internet Security for Windows, prodloužení 10 PC na 2 roky, ESDZákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku