Máte dotaz? Napište nám
Po–Pá: 8:30–17:00
>>>> Zkoukněte akční produkty z nejnovějšího newsletteru <<<<

Jsou to kouzla?

Blíží se filipojakubská noc, někdy také označována jako "Valpružina noc". Způsob, jakým probíhá to "pálení čarodějnic" si do dnešní doby zachovalo řadu rysů pocházejících z minulosti. Ale nějaké ty změny se určitě najdou. Původně měl tento den spíš ochranný a náboženský význam. Dnes jde spíš o zábavnou a společenskou událost. Děti, ale i dospělí se převlékají za čaroděje a čarodějnice, vytáhnou stará pometla a prohánějí se po nich všude možně. Nakonec se všichni sejdou třeba u ohně a dají si nějaké dobroty ošlehané ohněm. Čarodějnice ale - podle všeho - existují i v reálném životě a pomohou Vám s počítačem!

Pálení čarodějnic 

 

Například - když nebezpečný virus napadne počítače někomu ze severní Kalifornie, pustí na něj Reverendku Joey Talley. K odstranění těchto entit z počítačů, údajně Talley používá různé techniky – může umístit kameny před počítač, pomocí myšlenky odstraní temnou energii, nebo kolem pracovního stolu pálí pelyněk. Čas, který k odstranění viru potřebuje, se odvíjí od špatnosti entity. Někdy stačí hodina, jindy to může zabrat až čtyři.

Takový malý úryvek z rozhovoru s Talley:

Kontaktovala mě majitelka malého podniku z Marin county. Měla několik rozdílných virů, tak jsem přišla. Nejdřív jsme udělala kruh a volala jsem zemi, vzduch, oheň a vodu, pak jsem volala Merkur, posla a komunikátora. Poté jsme se dostala do transu a jediné, co jsem dělala bylo, že jsem vnímala. Cítila jsem virus ve svém těle. Cítila jsem, kde energie hladce plyne a kde je překážka, kterou se virus dostal dovnitř. Poté na řadu přišel rituál vymítání. Použila jsem černou mísu s magnetem a vodou na zachycení viru. Zapálila jsem pelyněk, abych dostala negativní energii do mísy a pak jsem jí spláchla do záchodu. Následoval očistný rituál, při kterém jsem provedla ochranné kouzlo pomocí chlóru, ametystu a černého jantaru. Ty jsem pak nechala na počítači.

Antivir v PC

Jak se zdá, každý si s virem v počítači poradí jinak. My se však držíme stále ověřené metody. Tou jsou - podle nás - spíš antivirové programy. Určitě doporučujeme se nejdříve podívat na přehled antivirových programů, které u nás můžete získat, než vyhledávat kontakty na čaroděje. :-)

antivirové programy 

 

 

Naposledy přidané

CorelDraw Graphics Suite 2024 velikost 160x200 vlevo
CorelDraw Graphics Suite 2024 velikost 160x200 vpravo
Nahoru